Wpis z mikrobloga

Do kiedy i w jaki sposób dowiem się ile mi zwrócą (jeśli w ogóle) podatku? Rok podatkowy się chyba skończył już a na stronie HMRC po zalogowaniu nie mogłem znaleźć informacji. Jestem tu niecały rok więc może ktoś wyjaśni w jaki sposób się to odbywa?

PS Na HMRC zauważyłem też, że w ogóle nie ma nic wspomniane o moim pierwszym pracodawcy mimo, że płaciłem normalnie podatki i ubezpieczenie, jest jedynie drugi u którego aktualnie pracuje. Nie powinno tam wszystkiego wyświetlać?

#uk #podatki #anglia
  • 7
Na HMRC zauważyłem też, że w ogóle nie ma nic wspomniane o moim pierwszym pracodawcy mimo, że płaciłem normalnie podatki i ubezpieczenie, jest jedynie drugi u którego aktualnie pracuje. Nie powinno tam wszystkiego wyświetlać?


@jegertilbake: A NIN ju miae? Bo jak nie to szo do wspólnego wora...
@jegertilbake: Pracodawca wylicza podatki tak, żeby nie zapłacić za dużo - jeśli nie byłeś na bezrobotnym i nie spadła Ci pensja, to nie ma zwrotu. Jeśli natomiast masz na myśli, że nie ma śladu po Twojej pracy w HMRC - to równie dobrze nie ma śladu po podatkach i pracodawca mógł to wziąć do kieszeni (czysto teoretycznie, prędzej chwilowy brak w systemie to jest).