Wpis z mikrobloga

W ciągu ostatnich 2 miesiecy kupilismy pare rzeczy do mieszkania bo jesteśmy w trakcie generalnego remontu ale ja nie o tym, chodzi o to, że często na zamówieniach podawałem swoje dane a telefon kontaktowy żony. Ostatnio odebrała telefon od Pure Jatomi Fitness Szperk w Gdyni, szukali mnie.... Przypadek? Na pytanie skąd do jasnej cholery mają moje dane (nigdy tam nie bylem) dostalem odpowiedź, że ktos kto mnie zna zostawil w ich magicznej skrzynce ankiete o tym, jak bardzo chcialbym byc ich kleintem . Ta jasne i by podal numer zony... Ewidentnie ktos sprzedal im te dane nielegalnie.

Dziś po raz kolejny zadzwonili tym razem pod Mój numer, tłumaczenie to samo. No teraz to już złapałem lekkiego wk*rwa.

Jakieś pomysły co z tym fantem zrobić ?

#afera #jatomipurefitness #trojmiasto #gdynia #silownia #kradziezdanych
  • 8
@M3DAN: Zażądaj podania skąd mają Twoje dane. Żądaj dostarczenia informacji u udzieleniu zgody, jak nie dostarczą zaproponuj polubowne załatwienie sprawy z przelewem 1k na dom dziecka.

Wszystko w formie pisemnej, co by była twarda kopia.

Jak nie działa masz wygraną sprawę. Tylko musisz chcieć walczyć.

W związku z tym, jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są wykorzystywane bezprawnie lub gdy otrzymujesz niezamówione informacje handlowe, możesz złożyć zawiadomienie na Policję w związku
@M3DAN: z tym, że ktoś zostawił dane może być...
znajoma robi w ubezpieczeniach jakiś tam, robi ankiety z tobą i w podzięce za jej pracę prosi o numery osób, które mogą być zainteresowane...
w ten sposób robią sobie bazę danych...
@siezyje: moj różowy jest ostatni do takich ankiet takze odpada

Musze sprawdzic w ktorych zamowieniach podalem swoje dane jej telefon. Najbardziej wkurzajace dla mnie jest to, ze czlowiek sie stara dbac o prywatnosc swoich danych a i tak znajdzie sie jakas gowno firma ktora cie sprzeda.