Wpis z mikrobloga

Dziołchy, nosiła któraś sportową Freyę? Na rowerze śmigam w Panache Sport i do tej pory nie namierzyłam nic równie wygodnego i równie dobrze sprawującego swoją funkcję, a przydałby się jakiś nowszy - z tym, że aktualna cena Panache mnie trochę zdziwiła (kiedy one tak podrożały?). Ewentualnie może któraś nosi Shock Absorber, którego kojarzę sprzed wielu lat, ale pewnie się zmienił jakościowo od tego czasu (na plus?).

#rozowepaski #brafitting #staniki #bielizna #biustonosze
  • 9
@kasiknocheinmal: Ta Freya jest po prostu dość ścisła, więc "strategia" co do sportowego stanika podobna jak w shock absorberach :D no ale shock absorbery to już w ogóle przesada pod tym względem (ale ostatniego też kupowałam kawał czasu temu - w 2013, więc nie wiem, jak teraz).
Shock absorbery widziałam ostatnio nawet w sportowej sieciówce - Go sporcie, w bardzo przystępnych cenach (do 120 złotych)... i w rozmiarach typu 75B.
Mimo
@kostniczka: ano cena skłoniła mnie do odklejenia myślami od Panache ;)
75B mnie zupełnie nie urządza, ale fajnie, że idą też w tym kierunku - lepsze nawet nieidealnie dobrane 75B niż te ogólne S/M/L w firmach stricte sportowych. Ścisłość mi nie przeszkadza jeśli chodzi o obwód - 28 mnie przydusza przy głębokich wdechach, 30 bywa czasami zapinane ciaśniej, więc mogłoby to działać.
I właśnie, mój Panache też dawno temu kupiony, ten
@kasiknocheinmal: Jak dla mnie Shocki są super :) Sama mam któryś ze starych modeli, teraz zamówiłam mamie Run Bra, bo Panache z fiszbinami jej nie odpowiadał. Jak najbardziej polecam, cena tak jak innych, niestety ok 200 zł. Trzeba uważać z obwodem bo jest super ścisły.
@kasiknocheinmal odkopuje po roku, bo przeglądałam tagi, nie wiem czy już kupiłaś, ale ja polecam bardzo shocki

Ciężko trochę z dostępnością no i trzeba dobrze przeliczyć obwody bo rozmiarowka jest zaniżona - z Frei i wszystkich wszystko mam 65 obwód, a z shockow 75. Bardzo je lubię, bo dobrze trzymają a nie mają ani push upa ani fiszbin. Część rozmiarowki jest na Zalando i można pomierzyć.