Wpis z mikrobloga

#motocykle

#!$%@?ą mnie już tacy rowerzyści-neofici, co to #!$%@? całe życie jeździli po ścieżkach i chodnikach, a teraz nagle wielce profesjonaliści w obścisłych ciuszkach

Pół biedy jak jedziesz drogą gdzie obok nie ma drogi dla rowerów. Ale nieeeee, jak już jest to zaraz się zaczyna:

- hurrr durrr prezcież nie będę jechał ścieżką. Mam 800 barów w moich super cienkich slickach oponach w rowerze, przecież ja każdy mikrometr krzywizny wyczuję. Jak ty w ogóle myślisz o jeździe po ścieżce! Niefrezowane płytki? Panie, nadal będę czuł no co ty, #!$%@? się na drogę i #!$%@?. Będę jechał 20 na 90 i co mi zrobią.

Nie ważne, że 5 lat temu jeden z drugim jeździł rowerem za 500zł z marketu i nawet potrawiło amortyzować nierówności.

Prawdziwa jazda zaczyna się na Uber Hiper Rowerze za 12 tysięcy. Waży 200 gram i jest zajebisty, no ale tylko po afalcie, gdzie tam takie drogie rower na ścieżkę!

No i #!$%@? taki jeden z drugim po drodze krajowej, bez pobocza, czemu by nie. A obok? A obok jedzie sobie rodzinka, ładnie, spokojnie, po ścieżce - nie stwarzając nikomu zagrożenia - ale nieee, przecież on nie będzie jak jakiś janusz po ścieżce jechał, jeszcze pomyślą, że też pije tyskacza w połowie trasy, a nie jakieś 1000 ibu ze specjalnie przygotowanych słodów!

11mariom - #motocykle 

#!$%@?ą mnie już tacy rowerzyści-neofici, co to #!$%@? całe...
  • 44
Przeszkadzają mu rowerzyści ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@tosyu: tak, jak jedzie środkiem drogi, że korek na kilometr za nim się ciągnie, a obok jest ładna i RÓWNA ścieżka rowerowa to mi przeszkadzają. Wiem, bo wiele razy jeździłem tam też rowerem i nie było problemów.


@ledy: a wiesz co to hiperbola? :D a błąd akurat specjalnie, jak i kilka innych panie grammarnazi.
ogurwa. 60 stopni to już kosmos :D


@gerard-kowalski: no właśnie nie :D ale tym razem chyba dobrze policzyło, bo ostatnio miałem 72 na prawo i -34 na lewo - i w drugą strone 72 na prawo i -49 na lewo. Tam da się spokojnie więcej na tej trasie, tylko muszę się nauczyć zakrętów w końcu, bo teraz widzę znak 50, to trochę zwalniam - i jak zwykle się daję zrobić w
@FLAqMastah: @gerard-kowalski: no właśnie nie wiem jak to liczy w sumie. Teraz się wartości lewo/prawo zgadzają chociaż (w sensie są podobne). Dla pełni pewności musiałbym telefon wrzucić w coś innego niż torba na nogę. W sumie mogę sprawdzić gdzie mi te ~60 złapało. Bo do kolana to tam jeszcze brakowało trochę.
@11mariom: No to pewnie były okolice 30 a i to nie wiadomo :) A już myślałem, ze jakąś fajną apkę znalazłeś :P Może też kwestia tego, że właśnie jest na nodze i nie do końca to liczy dobrze i inaczej byłoby na kierownicy
@gerard-kowalski: dobra, ciekawe skąd wziął wartość -54 bo prześledziłem sobie (z grubsza). To śmiesznie policzyło. O ile start / stop mam poprawnie - kilka stopni - no zgadza się, na bocznej stopce moto nie jest pionowo + jakiś tam błąd pomiaru. To w czasie jazdy na prostych miałem 20, czasem 30° w prawo :D Czyli realnie jakieś 30-40° po zakrętach.

No nic - albo muszę kliknąć coś innego niż