Wpis z mikrobloga

@Bartisss: ja mam , z baterią jest różnie, jak by tylko kilka razy dziennie dzwonić i kilka smsow wysyłać to by pewnie ponad 4 dni wytrzymała, mnie rekordowo wytrzymała 3 dni, ale jak chcę to i w 5 godzin baterię rozladuję, a nagrywając w 4K bateria chyba nawet godziny nie wytrzyma.

Ale tak w pomijając ekstremalne sytuację to wytrzymuje tak jak każdy lepszy smartfon + 30% dłużej przeciętnie, bo akurat Z3c
@Bartisss: Już na starej mojej Xperii e4g wszystko chodziło super płynnie, te aplikacje nie sprawiają Z3c problemów.
Cały czas mam właczone w tle i nie powodują zwiększonego zużycia baterii, również bez aktywnego trybu stamina.
Z jakiego sprzętu się chcesz przesiąść na Z3c?
@gipson_90: Powiem CI szczerze że mam s4 której nie używałem i dałem dziewczynie. Nie używałem z powodu wielkości telefonu, był dla mnie za duży. Aktualnie używam alcatela one touch 6012d jest to bardzo słaby telefon jeżeli chodzi o osiągi ale mi stanowczo wystarcza.
@Bartisss: Rzeczywiście słabiutki, ale jak taki Ci starczał to mało męcząc compacta powinieneś odczuć więlką różnicę na plus, także z czasem działania, wymiary obu telefonów są bardzo zbliżone.
Ale to dość delikatny sprzęt więc jeśli nie jesteś super ostrożny i czasem Ci się wyślizga telefon z rąk to polecam kupić jakieś etui, choćby silikonowe, bo jak z ekranu zrobi się pajęczyna po upadku to będzie nie przyjemnie.