Wpis z mikrobloga

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wlaczylem na chwiel tego magikala, ja #!$%@? - siedzi dwoch sebixow - twarz mysla nie zmącona - puszczaja popka, a ludzie daja donejty xD

A najlepsi sa jednak uzytkownicy mikrobloga ktorzy dokladaja filozofie do tych wszystki akcji typu:

"Daniel pokazuje jak wyglada zycie w patologiczniej rodzinie i przestrzega przed alkoholizmem..." <- chyba sie obsram ze smiechu

#skislem #niewiemjaktootagowac #bekazpodludzi
  • 29
@WolfSky: Co mam dodać na czarną listę, żeby nie widzieć kolejnego gównowpisu o tym jaki to ktoś czuje się lepszy, bo tego nie ogląda? #danielmagical mam na czarnej, to #!$%@? muszą teraz wszyscy spamować jakie to gówno i nie używać przy tym jakiegoś jednego tagu. Już wolę tych co to oglądają od tych narzekajacych, bo tamtych wpisów przynajmniej nie widzę.
@Rudolfinho:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Włączyłem na chwilę te obrady sejmu, ja #!$%@?ę - siedzi ze sto osób - twarze myślą nie zmącone - pieprzą coś o in vitro XD

A najlepsi są jednak Polacy-robacy, którzy dokładają filozofię do tych debilnych wypowiedzi i wynurzeń typu:

"PiS to nie prawica" albo "Platforma to partia niemiecka"<- chyba sie obsram ze śmiechu

Fajnie coś w minutę ocenić, nie?
Przy okazji wywaliłem ortografy i dodałem polskie znaki, nie