Wpis z mikrobloga

Robimy aferę na Święta?

Po raz kolejny administracja mi tak gnoji moje znalezisko. Rzekomo tym razem po gdzinie 30 wykopań nie jest wstanie uchronić znalezisko przed zakopaniem. Nie wiem jak działą "magia" algorytmu, ale wyraźnie ktoś tym razem ingeruje ręcznie. Poprawcie mnie jeśli nie rozkminiam tego dobrze. Treść znaleziska jest politycznie niepoprawna, ale przecież nie łamie regulaminu. Już mi sie odechciewa wrzucać tu cokolwiek...

To znalezisko, o którym mowa. Zawołałem ponieważ zechciałeś/-łaś to wykopać.

http://www.wykop.pl/link/3694881/multikulturalizm-to-kolejna-mutacja-komunizmu-nie-dajmy-sie-oszukac/#voters

@farmerjanek @bookfosky @xeex2106 @karolradzik @PranieMuzgu @stawo73 @yasouke @walski-janko @Mav_M @caps-_-lock @czachson @nunu85 @newton82 @kilmore77 @b4994 @Soultronik @mechagodzilla @kubaslo @my_sami @anna-frasyniuk

#afera
  • 107
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: Nie wiem jak było w tym wypadku, ale przecież bywały już znaleziska, które były ściągane pod lipnymi powodami, więc to chyba Ty raczej wykazujesz się dziecinną naiwnością wierząc w algorytm, którym nikt nie manipuluje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@urojony_uzurpator dlaczego niby znalezisko z większą ilością plusów niż zakopań ma iść w godzinę do kosza? Możemy się różnić światopoglądowo, ale jestem za równym traktowaniem wszystkich treści
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: To powiedz mi jak to jest, ze ja dostałem takie ostrzeżenie:

Ostrzeżenie: Prosimy o uważne dobieranie przyczyn zakopów. Nagminne zakopywanie znalezisk z fałszywych lub błędnie dopasowanych powodów może zakończyć się zablokowaniem Twojego konta.

Natomiast neuropki oficjalnie zwołują się do zakopywania znalezisk na przykład pod tagiem #niewykopujwpolityceiniezaleznej Im nikt nie daje ostrzeżenia, ze zakopują jak leci za samo źródło.
  • Odpowiedz
@francez od 2 miesięcy to mam TO konto.

@stawo73 nie wykopuj nie znaczy zakopuj. Sprawdź najpierw czy naprawdę masowo coś zakupują i dopiero rzucaj oskarżenia. A jeżeli sam zskopywales ile się da to jeszcze dziwi Cię ostrzeżenie? A nie, pewnie co je dali bo zakopales treść neuropy
  • Odpowiedz