Wpis z mikrobloga

- mało wykopywałem znaleziska
- od niedawna mam konto (still better than #zielonka)
- mało się udzielałem w wypokowej społeczności, aczkolwiek, ze wszystkim co jest tutaj, jestem na bieżąco (wiadomo, w większości oprócz mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

No ale to co się dzisiaj #!$%@?ło na strimku #danielmagical i w tych wykopach co są gorące, to aż mnie zagotowało w środku.

Ja rozumiem, możesz kogoś nie lubić przez neta;
- możesz go wyzywać przez tsa/skype/discorda czy inne programy
- możesz nagrywać filmy na swoim kanale szkalujące go

No ale do #!$%@? nędzy
Nie zachowujmy się jak osoby ze starożytności i nie rzucajmy w kogoś kamieniem ( vel. #medusa i butla w okno #danielmagical). To już jest poniżej, nie tylko jajek, ale i ponieżej stupek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Osoby ze sporym fanbejsem nawet nie powinny myśleć, żeby tak się zachować. Będąc na szczycie, zawsze można z tego rowerka spaść.
Wnioskuję z tego, że jeśli ktoś ma pomysł na swoje strimki/kanał, mając małą widownię, może zyskać spory #hype, a tym samym #boldupy tych XXX razy większych youtuberów.

Najgorsze jest to, że młodsi, lubiący/oglądający, tych większych streamerów widzowie są gotowi na wszystko, co powie im ich 'guru'. Gotowi są pójść w ogień, no bo tak trzeba. Nawet jeśli masz rację, to widzowie 'przekonają Cię' że racji nie masz.

Na koniec dodam, że nie mam żadnej puenty, nie mam morału.

Moim zdaniem, od jakiegoś czasu, polski #youtube w większości przypadków opiera się na dramie. Te parę lat temu tego nie było. Po jakimś czasie stał się przełom i każdy zaczął wjeżdżać na każdego,publicznie 'wydając' prywatne sprawy...

Aaaa, szkoda gadać, szkoda strzępić ryja #stonoga
  • 3
@RuufanSan: Ja rozumiem, ale jeśli Twoim zdaniem atakowanie matki osoby, która jest 'celem', jest w porządku no to niestety, ale jest coś nie tak.

Jeśli strimujesz to jesteś w pewnym sensie osobą publiczną, no ale dlaczego z tego powodu ma cierpieć Twoja rodzina?