Wpis z mikrobloga

Nie mam nic przeciw płaceniu za książki, mam abo, płacę czasami za audiobooki, ale ten odtwarzacz to jest taki ból dupy, że szok! Jak oni mogą mieć takie gówno... Jeszcze jak pisałem do supportu o dodanie funkcji, jakie powinien mieć każdy cywilizowany odtwarzacz audiobooka, jak np. zakładki, to mi odpisali, że niektóre mieli, ale zlikwidowali ;D
UberPOLSKA - Nie mam nic przeciw płaceniu za książki, mam abo, płacę czasami za audio...

źródło: comment_1596552713gwsdFxkUxT782k1chgXUlo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yarpenzig1: czy po skopiowaniu plików na SD (przy użyciu TERMINALA) masz je dostępne w formacie mp3?

Ja zapisując via AUDIOTEKA bezpośrednio na SD mam pliki w formacie, którego nie rozpoznaje :(

Podbijam temat - czy ktoś jest w stanie rozpoznać format plików AUDIOTEKA lub zrobić konwersję do mp3 ?
  • Odpowiedz
Jestem laikiem jesli chodzi o lody zrodlowe it'd.
Czy jest jakas inna mozliwosc wyciagniecia MP3 z tego programu?
Jak juz ktos wyrzej napisal. Nie mam nic przeciw placeniu za audiobooki I chetnie to robie jesli znajde odpowiedni tytul. Wku*** mnie jednak to ze nie moge go zapisac na inny nosniku.
  • Odpowiedz
Pliki zaszyfrowane z szybkiego rozeznania może otworzyć tylko aplikacja, która je stworzyła. Funkcja używana też przez aplikacje youtube, prawdopodobnie jeszcze nie została złamana.
  • Odpowiedz
Jest też opcja użycia apki do nagrywania dźwięku telefonu i zapisania do mp3. Odtwarzanie książki można wyciszyć od zera i też działa.
Wypróbowąłem na krótkim kawałku, nie wiem jak by poszło na sesji całonocnej.
  • Odpowiedz