Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam fajne relacje z moja dziewczyna .. buziaki, trzymanie za reke, duzo ze soba rozmawiamy i piszemy, ale bardzo chcialbym czegos wiecej (wiecie czego) - jak subtelnie nakrecic dziewczyne w tym kierunku? Dodam, ze ona dosyc czesto, spontanicznie mnie dotyka, ale ja jestem zbyt niesmialy mimo, ze staram sie to jakos przelamac (za to nie wygladam tak zle). Jestesmy razem okolo 6 miesiecy, widujemy sie raz na 1-2 tygodnie, w najblizszych tygodniach pewnie rzadziej. Dziewczyna z poza Europy, ale mowi dobrze po angielsku. Jakies gry albo cokolwiek aby ta moja bariere dotyku przelamac? W myslach zawsze wyobrazam sobie jakby to moglo wygladac, ale przy niej znowu wlacza mi sie ten tryb incognito i dupa ... Wiem, ze lubi byc dotykana na koncu plecow (nie tylek, powyzej). Moze rozowe cos doradza?
#rozowypasek #wychodzimyzprzegrywu #przygrywsiedzigleboko #dziewczyna #zwiazki #levelup #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania Polecam zaproponować masaż, np w domu jak będziecie sami, obejrzyjcie jakiś film, po filmie wino itd. Poproś żeby się położyła na brzuchu w staniku, masuj plecy, potem go rozepnij, lub zapytaj czy możesz to zrobić bo będzie wygodniej, a potem lekko musnij tu i ówdzie. Jestem pewien, że coś z tego będzie, a i takie niby przypadkowe musniecia na pewno wprowadzą ją w nastrój.
@AnonimoweMirkoWyznania działaj Mirku bo nie wytrzyma napięcia i Cię zostawi, nawet jak mówi, że póki co nie chce. Oczywiście z wyczuciem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja, kiedyś tak #!$%@? fajna relacje bo się z nią cackalem i tylko chodzenie za rączkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
OP: @John_archer: Cycka to ona za bardzo nie ma :P Dotykam ja jak ogladamy film, ale tak niesmialo i niezgrabnie ... jak gralismy w wymyslona przeze mnie gre to w pewnym momencie nie chcialem jej pomoc w rozwiazaniu jednego zadania, a ona na mnie wskoczyla (calkowicie mnie to zaskoczylo) ... @cheeky_90, @mateo_olsztyn: Bylem blisko tego w grudniu (tak dawno :P), zaczalem ja calowac po szyi, ale nic wiecej
PijanyBarman: Jesli dziewczyna dotyka Cię, daje Ci subtelne sygnały, mowi rozne rzeczy z podtekstem seksualnym, przytula się i sama chce z Tobą chodzić za ręke to znaczy że chce czegoś wiecej i warto działać. Pocałuj ją, złap ją jakąs zgrabnie, zainicjuj jej coś, jeśli bedziesz miec pretensje nie przepraszaj tylko trzymaj się twardo swojej decyzji, pokaz ze jestes stanowczy.

Jeśli dziewczyna tych sygnałów nie daje, jest zimna, traktuje Cię na dystans