Wpis z mikrobloga

@Virgo92 no nie zgodzę się z tym zdaniem, miałem T40, T42, T43p te od IBM, później X61, T410p, T420 od Lenovo, obecnie T430s i T450 i oba lekko nie mają a mimo że poobijane mocno to działają a w IBMowskich trzeba było co chwilę grafikę przelutowywać bo się #!$%@?ło.
Takie komentarze chyba piszą ludzie co opinie z dupy biorą bo nie z użytkowania.
@profrook: Miałem X230 i w sumie później przez 2 tygodnie X240. Lenovo zrezygnowało z tylu rzeczy, że głowa bolała. Zintegrowany gładzik z przyciskami, brak słynnej lampki (wtedy nie trzeba było podświetlanej klawiatury) itd. Moje doświadczenia są na nie. Teraz przez kilka dni X250 i mnie specjalnie nie porwało. Wolę mojego MBP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Virgo92 cała seria x4x0 była #!$%@? to fakt, ale ludzie powiedzieli chcemy Thinkpady a nie gówno i Lenovo wróciło do przycisków, lampka akurat już bardzo outdated była.
A teraz w MBP masz trackpad? przyciski i lampkę? nie? hipokryzja :D
@profrook: Akurat trackpad w wykonaniu Apple to mistrzostwo póki co nie ma lepszego. Znajdź mi porównywalny "gładzik". Więc tutaj to był niepotrzebny krok. Mam podświetlaną klawę w standardzie gdzie w Lenovo to po pozbawieniu lampki to dalej była OPCJA. Więc gdzie tu hipokryzja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Virgo92 podświetlenie klawiatury było standard, dopiero opcją jest jego pozbycie się, przynajmniej w tych seriach które mnie interesują X, T i W, oczywiście miałem na myśli trackpoint, nie trackpad, moja wina :) zgoda że MBP ma gładzik super.
Ale nadal nie wiem na co ludzie tak hejtują? "Klatka" jest jeszcze lepsza niż za czasów IBM, klawiatura to zupełnie inna liga niż cokolwiek co istnieje, brak opcji gejmingowych? To nie jest sprzęt do
@profrook: Trackpoint akurat jest super. Mi chodziło o sam gładzik :D Jedni mają konkretne wymagania i Lenovo najwidoczniej tych wymagań nie spełnia. Tobie pasuje. Więc możemy się tak wymieniać argumentami całą noc i dalej będziemy uważać swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@emka_ no nie do końca, T, W i X trzymają poziom, jakieś serie L czy coś są sztuczne i faktycznie chińszczyzna, ale to nie jest wina Lenovo tylko klienta, hurr chcę Thinkpada durr za mniej niż $1000, to dostają serię L za taką kasę która z Thinkpadem tylko naklejkę współdzieli.