USUWAM KONTO
...jezeli Lewy w dzisiejszym meczu z Realem nie wezmie bezposredniego udzialu w przynajmniej dwoch bramkach. Za bezposredni udzial uznaje bramke, asyste lub wywalczenie rzutu karnego. Jezeli Lewy strzeli bramke z rzutu karnego, ktory sam wczesniej wywalczyl - licze to za "jeden" (w mysl zasady, ze nie da sie asystowac przy bramce strzelonej przez samego siebie).

* Zaklad wazny pod pewnymi warunkami: Lewy musi grac przynajmniej 85 minut. Oczywiscie licza sie tez bramki zdobyte w ewentualnej dogrywce. Nie wliczam natomiast bramek z serii rzutow karnych, w przypadku gdy dogrywka nie wyloni zwyciezcy.

#pilkanozna
#mecz
#oswiadczenie
  • 25
@KonfederatZBaru: Nie no, ja wiem, ale po prostu tagi piłkarskie to chyba najbardziej poczytne przeze mnie miejsce, bo na mirko już mało co sensownego zostało i w ogóle cię nie kojarzę, co sprawia, że mam cię za randoma, a to z kolei sprawia, że twoje postanowienie jest mało interesujące. Ale spoko, baw się, baw
@kimoz: Zobaczymy tez, jaka obrona wyjdzie Bayern. Moze byc cos w stylu:

Bernat - Alaba - Hummels - Lahm

Bo chyba Boateng ma nie grac. Bayern robi bardzo duzo bledow w obronie i zdziwilbym sie, gdyby w tym meczy zagral na zero z tylu. Licze raczej na wynik typu 3:2 dla Niemcow - i wlasnie dlatego uwazam, ze Lewy bedzie postacia kluczowa. Albo inaczej: nie wiem, czy bedzie postacia kluczowa, ale
@KonfederatZBaru: Martinez kartka, Boateng kontuzja, Hummels nie wiadomo czy wróci.. Costa po kontuzji świeżo bez większej formy, Coman mało co gra, Sanchez beznadzieja, Robert ostatnio się nie pokazał.. w ostatnim meczu czerwona kartka dała w dupę i nie potrafili się zorganizować w obronie. A najgorsza jest forma Tomka Młynarza. Widać ze za napastnikiem czuje się najlepiej a nie jako typowa "9". Nie oszukujmy się, bez Lewego nie ma nawet kto karnego