Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie... Mam ochotę na grę. Pograsz ze mną ? Zapraszam cię dzisiaj, o godzinie 14ej do rozegrania małej przygody tu na mikroblogu. Wymagania :

- musi ci się chcieć bawić, odgrywać jakąś rolę, udawać, aktorzyć, improwizować

- musisz mieć wyobraźnię

- ilość miejsc ograniczona, żadnej zieleniny, sorry ;]

Ważna uwaga : nie oczekuj stosów tesktu - to ty będziesz współtworzył opowiedzianą historię tak jak zechcesz i jak potrafisz.

Przewidywany czas gry - godzinka, dwie.

Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się tutaj. Start (jeśli będą jacyś chętni) o 14ej.

#gry #poprostujester #piszzwykopem
  • 404
  • Odpowiedz
  • 0
Haha to moja piwnica! Wolność! Dom! Freedom! Mel Gibson!

AKCJA: przepycha wszystkich i biegnie na oślep
  • Odpowiedz
@Aswerus:

Szuflady nie są na szczęście zablokowane. otwierasz je, ale ku rozczarowaniu znajdujesz w nich jedynie przybory biurowe - długopisy, linijki, kartki papieru, spinacze itp, jak również piersiówkę z jakimś płynem i szklane kieliszki, oraz drugie śniadanie w postaci trzech bułek zawiniętych w papier śniadaniowy.
  • Odpowiedz
Zostawiam w spokoju @monochromatyczna: i rzucam się w stronę @Aswerus:

- Te gościu, czy ja tu widze piersióweczkę w tym biurku? Dawaj, trzeba sobie łyknąć bo zaraz dostanę #!$%@?

AKCJA: sięgam po piersiówkę z zamiarem skosztowania znajdującego się w niej płynu
  • Odpowiedz
@monochromatyczna:

niestety, nie masz pojęcia na co patrzysz - najbardziej przypomina ci to jakieś bardzo nowoczesne ale jakby opuszczone sale w których szaleni doktorzy z horrorów przeprowadzają eksperymenty naukowe


@bardzospokojnyczlowiek:

piiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, nie ma zasięgu


@kamdz:

wybiegasz na zewnątrz, ale rychło zatrzymujesz się uderzając głowa w ściane. Uderzenie było na tyle silne, że upadasz do tyłu. W głowie ci huczy - po raz kolejny prawie straciłeś przytomność. Prawie.
  • Odpowiedz
@JesterRaiin:

AKCJA: łapię @kamdz: za ubranie i krzyczę do wszystkich

- No dobra #!$%@?, widzę, że trzeba was wszystkich poustawiać do pionu!

Te, dziennikarka zajmij się komputerem, Ty druga młoda jej pomożesz, znasz jakieś obce języki! Reszta siedzi na dupie i nie #!$%@? wszystkiego dookoła. I ani mi się waż pić ten alkohol!

No co, było sie tym przywódcą kiboli :D
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek:

Posiadasz niską wartośc Umysłu - twoje wrzaski, choć rozsądne nie posiadają odpowiedniej modulacji i tonu abyś odniósł duży skutek - jeśli inni cię posłuchają to dlatego, że tego chcą, nie, że muszą.


@monochromatyczna:

Ciekawe... Drzwi z obu stron są takie jakie powinny być - jak zwyczajne drzwi prowadzące do sali, w której przebywaliście. Natomiast futryna po zewnętrznej stronie płynnie przechodzi w metaliczną czerń.
  • Odpowiedz
Zawieszam się i stoje chwile zszokowany całym tym burdelem dookoła, w końcu podejmuje decyzję.

- Koniec #!$%@?, wychodzę z tego domu wariatów, siedźcie tu sobie sami

AKCJA: Szybkim krokiem ruszam w głąb korytarza

@JesterRaiin:
  • Odpowiedz