Wpis z mikrobloga

@Arhkoe: ja na przykład szukam takiego w którym kupię kask, buty i rękawice na moto jednocześnie, ale jak widzę januszostwo gdzie kask w UK w dużym certyfikowanym sklepie kosztuje 1200zł i przesyłka gratis, a w Polszy 2300 i przesyłka nie-gratis to chyba wolę zrobić zakupy za granicą xD
@Arhkoe:
Jeśli masz hajs, pomysł i możliwości to każda gra jest warta świeczki. Jeśli pytasz ludzi czym masz handlować bo oprócz jakichś drobnych które masz na interes nawet pomysłu nie masz co to właściwie ma być to wybacz ale nie bardzo. Ale pamiętaj, że jak nie zaryzykujesz to nigdy nie dowiesz się czy warto, a słuchanie mirków z wykopu nie zawsze wychodzi na +
@Trique: Kręci mnie elektronika, motoryzacja i handel, ale otworzenie komisu z 100% sprawdzonymi autami w Polsce to dopiero moje marzenie hahaha ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Arhkoe: Możesz w takim razie poszukać niszy w częściach do zabytkowych motocykli. Sam ostatnio szukałem cewki do SM01 i nie mogę tego nigdzie znaleźć, przykładów jest znacznie więcej. Musiałbyś tylko znaleźć jakiegoś dostawcę takich zabawek :D
@Arhkoe:
To olej handel a idź w serwis. Ogłoszenie na OLX, jakieś ulotki po firmach w okolicy itp i działasz na własną rękę.
Ewentualnie przyjmij się gdzieś na serwis, jeśli rzeczywiście sobie radzisz to nie powinieneś narzekać.
@Arhkoe:
Mam 50k oszczędności i to za mała kwota, żeby zainwestować w coś z zyskiem, więc 8k które masz to niewiele na rozkręcenie czegoś własnego jeśli nie masz pomysłu co to może być.
Pamiętaj, że allegro ma swoje prowizje, do tego przy regularnym handlu może potrzebna być DG. Pomyśl jaka musi być różnica między ceną zakupu od dostawcy a ceną sprzedaży by wszystko opłacić i wyjść na plus.