Wpis z mikrobloga

Przedłuż ważność Profilu Zaufanego online, bez konieczności wizyty w punkcie potwierdzającym - zaloguj się do serwisu Profil Zaufany i wybierz opcję "Przedłuż ważność" w zakładce "Mój profil zaufany".


Takiego grzyba:

Błąd podczas generowania kodu autoryzacyjnego: Metoda autoryzacji Twojego aktualnego profilu zaufanego jest w statusie niepozwalającym na autoryzowanie operacji.


Informatyzacja w Polsce psia ich mać!

#epuap #profilzaufany
  • 6
@majorponury: 7 października 2016 zmienili zasady autoryzacji, likwidując autoryzację mailem i wprowadzając autoryzację SMSem. Był czas do 8 kwietnia, żeby to zmienić online. Teraz musisz wybrać opcję "Złóż wniosek o przedłużenie ważności" i odwiedzić punkt potwierdzający. Też się na to naciąłem, niemniej jak teraz patrzę, to przyszedł mail kilka dni przed ostatnim terminem na zmianę.
@davidero69: jak wybrałeś opcję "Złóż wniosek o przedłużenie ważności", to tylko idziesz do urzędu lub dowolnego punktu, gdzie można potwierdzić profil zaufany (jest lista na stronie). Ja przed chwilą to zrobiłem, pani w banku miała w systemie mój wniosek jako "złożony", potwierdziła go i znów można używać profilu zaufanego. Teraz autoryzacja odbywa się już za pomocą SMS.
#!$%@? ten pułap chułap na maksa, zawsze jak chcę skorzystać to coś jest #!$%@? albo wymyślą jakiś debilizm jak ten. Nie logowałem się tam od ponad pół roku i skąd miałem #!$%@? wiedieć, że wprowadzają takie debilizmy??? Na maila nic nie przyszło. A nr telefonu podałem, więc czemu nie można tego po prostu przełączyć jednym przyciskiem???????? #!$%@? i już!