Wpis z mikrobloga

Możecie uznać mnie za głupka ale zamierzam się na kimś zemścić dopiero po 20 latach od postanowienia.

Jeszcze 12 lat i załatwię kogoś kto mnie kiedyś wkurzył. Najlepiej być człowiekiem cierpliwym i odłożyć zemstę na najlepszy moment. Będzie miał wtedy 45 lat, pewnie żonę, dzieci, chatę, garaż, pewną stabilną pracę a przede wszystkim nie będzie niczego się spodziewał zwłaszcza że nic głośno nie deklarowałem. Może się tylko lekko domyślać bo dawałem lekkie sygnały że go udupię. Także nawet jak gdzieś tam wygrzebie mnie z pamięci i wspomni policji to pewnie do tego czasu znajdzie kogoś kto będzie bardziej podejrzany.

Jest kilka wariantów co mogę zrobić:


Jakieś inne pomysły?

Oczywiście wcześniej sprawdzę czy nie stał się lepszym człowiekiem, który zasługuje na odpuszczenie.

#zemsta #heheszki #psychologia
  • 82
kurna, co on Ci takiego zrobił?


@Toniezarzutka: wkurzył mnie, to był mój współlokator w akademcu. Nie chodzi o nic konkretnego tylko o jego sposób wyrażania się do mnie. To nie był prostacki język ale celowo używał cynizmu i prowokacji aby mnie rozzłościć albo mocniej zdołować (nie szło mi na studiach a ten zamiast pomagać to szydził ze mnie). Pobicie go było by zbyt proste, chcę aby poczuł się jak śmieć, poczuł
@jezus_cameltoe: > wkurzył mnie, to był mój współlokator w akademcu. Nie chodzi o nic konkretnego tylko o jego sposób wyrażania się do mnie. To nie był prostacki język ale celowo używał cynizmu i prowokacji aby mnie rozzłościć albo mocniej zdołować (nie szło mi na studiach a ten zamiast pomagać to szydził ze mnie). Pobicie go było by zbyt proste, chcę aby poczuł się jak śmieć, poczuł bezradność i rozpacz

Rozumiem, że