Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mistrz_tekkena: Jak jestes juz po 30, to moze pora wyprowadzic sie w koncu od rodzicow i zdziwisz sie, ze dziewczyny ktore opisujesz beda miec inne podejscie do ciebie i przestaniesz uwazac, ze maja na maksa nasrane w garze.
Ale raczej to nie wina danej osoby, że miała takich a nie innych rodziców i fakt tacy ludzie mają inne przeżycia przez co i inne charaktery i poglądy. Ale to chyba nie znaczy, że powinni być wykluczeni z życia społecznego i nie mieć możliwości się z kimś związać.


@1dziewczyna_szamana: rozumiem, że ty nie masz problemów w zwiazaniu się z kimś, kto ma zespół Downa? W końcu to nie ich wina i
@mistrz_tekkena: Zazwyczaj tylko lurkuję, ale ten wpis pierwszy raz sprowokował mnie do komentarza.

Masz oczywiście rację, Twój wpis to bardzo cenny protip dla osób, które nie są nauczone walczyć o związek i wolą wybrać "prostszą drogę". Jeśli jesteś na etapie randkowania/tinderowania to oczywiście można uznać za czerwoną flagę informację o wychowaniu się w niepełnej rodzinie i nie ma w tym nic złego. Lepiej zaoszczędzić czas sobie i komuś, żeby uniknąć nadchodzących
@mistrz_tekkena: @Dentka7: @Volt224: z własnego doświadczenia wam powiem - Nie ma nic gorszego niz właśnie osoba wychowywana samotnie i do tego jedynaczka - jedynacy to największe #!$%@? i egoiści jakich ten świat nosi (z bardzo małymi wyjątkami, mam normalnego kolegę pozdrawiam cię Winetu). Miałem kiedyś dziewczynę jedynaczkę - #!$%@? jak koń na westernie. Wiecznie tylko jej zdanie i #!$%@?. A co śmieszniejsze robiła mi na złość czyli po swojemu
brak empatii u ludzi zasmuca mnie za kazdym razem. Wypowiadanie sie na tematy o rozbitych rodzinach nie znajac sytuacji, nazywanie tego patologia i generalizowanie...


@psyc_ho: rozumiem, że w ramach pokazania empatii związesz się z najbrzydszą kobietą w okolicy, która pochodzi z patologicznego środowiska i ma jakieś choroby genetyczne?

Czy tak tylko #!$%@? o empatii i zrozumieniu, a samemu robisz to samo co OP, czyli stosujesz ostrą selekcję, tyle kryjesz to za
Masz oczywiście rację, Twój wpis to bardzo cenny protip dla osób, które nie są nauczone walczyć o związek i wolą wybrać "prostszą drogę".


@wtchr: a po co walczyć o związek, który nawet jeszcze nie powstał? Gdyby kazdy wybierał " prostszą drogę" to byłoby o wiele więcej szczęśliwych ludzi na ziemi i mniej rozbitych rodzin, zamiast tysięcy par, w których jedna osoba, sterowana kompleksem ratowania świata, stara się naprostować drugą osobę, której
@Tical25:

rozumiem, że w ramach pokazania empatii związesz się z najbrzydszą kobietą w okolicy, która pochodzi z patologicznego środowiska i ma jakieś choroby genetyczne?


co? Ty rozumiesz co ja w ogole napisalem?

Empatia to nie zwiazywanie sie z najbrzydsza kobieta w okolicy.. wtf twoj tok rozumowania...
@Tical25: Też tak uważam. Napisałem, że nie widzę nic dziwnego w wybraniu prostszej drogi. Ja nie wybrałem prostszej, bo nie wiedziałem, w co się pakuję. Wtedy pewnie, gdybym wiedział jak będzie, nie zdecydował się na to wszystko. Ale teraz mam już pełen pakiet i przeszedłem już przez swoją drogą krzyżową, dlatego uważam, że moja walka była sensowna.

Moim zdaniem dwie osoby pochodzące z rozbitych rodzin mogą tworzyć szczęśliwszy "osłchy" związek, niż
co? Ty rozumiesz co ja w ogole napisalem?

Empatia to nie zwiazywanie sie z najbrzydsza kobieta w okolicy.. wtf twoj tok rozumowania...


@psyc_ho: koleś napisał jakie laski mu nie pasują. Robi selekcję na podstawie wybranej przez siebie cechy. Ty nie chcesz najbrzydszej, zatem też robisz selekcję, tyle że na podstawie wyglądu?

Czemu zatem czepiasz się OPa i zarzucasz mu brak empatii, tylko dlatego, że nie chce zbawiać świata i sprawdzać, czy
@Tical25: Czemu wmawiasz mi rzeczy ktorych nie napisalem, nawet nie zawolalem OPa tylko pisalem ogolnie czytajac to co ludzie pisza. To prawda wpis mnie strigerowal ale nigdzie nie napisalem ze to jest zle i to ze op jest gownem bo tak robi.

Ty nie chcesz najbrzydszej, zatem też robisz selekcję


co? Gdzie znow napisalem ze nie chce najbrzydszej?

Poddaje sie brak mi empatii to prawda, nie rozumiem @Tical25 nie potrafie sie