Wpis z mikrobloga

Brat przyprowadza dziś dziewczynę lvl 15 do domu, ale to ja mam chyba największy stres i poczucie żenady w calej tej sytuacji, jakbym zrobiła wam zdjęcie syfu, jaki ma w pokoju, to musielibyście się parę razy po pokoju przejść ze stresu, ale i tutaj jest haczyk, nie dacie rady, cała podłoga zawalona ubraniami, DOSŁOWNIE CAŁA ( )

Na prędkości wydzwaniam znajomych co robią i czy mogę przyjść bo jak zobaczę twarz tej dziewczyny i jej minę mówiącą, że WIDZIAŁA TO, to prawdopodobnie zejdę na żenadę żylną

Trzymajcie kciuki za brata, to będzie długi dzień XD

#takietam #heh
  • 36
@Nodia: ja mam obecnie burdel w pokoju, ale ja mam żonę :)
tak czy inaczej będzie trzeba ogarnąć pokój, bo już samego mnie nosi, że na biurku jest 20 rzeczy, wszystkie potrzebne, ale nie ma miejsca na najbardziej potrzebne. podłoga jest już przechodnia.
@zolwixx: No dobra ale masz żonę, a skoro jeszcze nie dostałeś wpierdzielu, znaczy, że aż tak ją to w oczy nie boli, poza tym znacie się już długo, a brat może 3 miesięczną laskę chce przyprowadzić i pokazać jej swoją najgorszą stronę, to się dobrze nie skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nodia: po prostu ja żonę zapraszam do sypialni, a nie do pokoju ( ͡º ͜ʖ͡º)
ze stażem 3 m-ce, to bym się nie odważył do pokoju zaprosić wiedząc jak teraz wygląda.

wziąłbym Cię na spacer na czas jej wizytacji, ale zimno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nodia: Co się martwisz, jak go panna jebnie jak on brudne skarpetki w kąt to może to mu da do myślenia.

Chociaż żebyś się nie zdziwiła jak koleżanka okaże się taką samą brudaską :D Miłość od pierwszego brudu.....
@WuDwaKa: Tak jak mówię, nie mogę, tutaj coś chwile w pokoju zrobię, a to po płatki sobie zajdę, a to zejdę do salonu sobie poleżeć i popachnieć, nie da się siedzieć w pokoju cały czas, pewnie drgawek bym dostała jakbym musiała siedzieć w pokoju z przymusu ʕʔ

@Centuri0n: Bez spoilerów mi tu xD
@Nodia: Będą się razem tarzać w brudnych ubraniach i nacierać kurzem spod łóżka, a wieczorami przy mdłym świetle tłustej żarówki będą wąchać stare skarpetki i głaskać karaluchy..... XD
@Blaskun: To bardzo nowy dom, prawie nic nie słychać gdy siedzisz w pokoju a coś dzieje się w drugim, nawet takie rzeczy jak upadek czegoś jest całkiem nieźle tłumiony, więc potencjalnych jęków nie byłabym w stanie i tak usłyszeć.

A poza tym to zamknę pokój, bo wiem, że brat mi może chcieć na złość zrobić w ten sposób, bo ja raz na jego łóżku to zrobiłam XD