Wpis z mikrobloga

na wykopie dosłownie zero ale to zero zmian, komentarze to jest masakra, wczytywanie stron to masakra, wersja mobilna to masakra (nic nie da się kliknąc póki ostatni #!$%@? obrazek i reklama się nie wczyta), afery non stop

daje temu portalowi max 3 lata. tak tak wielu tak mówiło głównie jak zmienili szate graficzną, ale to było w czasach jak strony polskie ledwo co adoptowały API fejsbuka! (zaloguj sie przez fejsa)

to co się dzieje ostatnio (puste gorące, niedziałające obrazki, teraz wyciek loginów) to jest 100% przesada. dobry inwestor i alternatywa zamiast seby+strims i po wypoku.

ludzie strony o serwerach kanter strajku na fora peel miały więcej apdejtów niż wykop przez ostatnie dwa lata xD ja stawiam że białek i ekipa po kupnie przez allegro już #!$%@? mają totalnie, co krowa mleko dała to dała następy krok to zarżnięcie na steki xD jak zobaczycie pierdyliard reklam tu to wiedzcie że to ta faza "steki"

jak zablokujecie danielmagical to na mirko nie ma treści, główna pierwsze 3 strony bez tagu islam zmienia się raz na 3-5 dni. wykop umiera

#proroctwopomidora #webdev
  • 1
@KwadratowyPomidor2 Większość to prawda. Ten portal mógłby ogarnać dobry fullstack. Nie wiem czy aż tak ciężko przepchnać przez zarzad (na wykopie jest zarzad?) jakiekolwiek zmiany na stronie, czy poprostu im się nie chce. Zero komunikacji jesli chodzi o techniczne sprawy, ale pierdyliard reklam musi byc... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. Czemu ten wpis nie pokazał mi się w powiadomieniach i nie jest widoczny w #webdev?