Wpis z mikrobloga

@StanZ: W środę dostałem QCY QY12 z #banggood. Grają bardzo dobrze i głośno. Dużo głośniej niż te podłączane do telefonu przez jack.
Dźwięk idzie lekko w kierunku dołu, ale bez żadnej przesady. Ale bassy są ładnie podkreślone. Nie jestem jakimś wielkim znawcą.
Leżą one dobrze w uszach i nie wypadają. Nie wiem jak z bieganiem czy ogólnie ćwiczeniami, ale raczej powinny wytrzymać.
Z bateria nie wiem jak, ale wydaje mi
@Vestaul: Magnesy faktycznie wygladaja na fajny bajer ;) nie biegam i nie cwicze ;) popatrze jeszcze chwile na inne, ale poki co Twoja propozycja jest na 1 miejscu, jesli sie na nie zdecyduje to pozwole sobi poprosic o kod na priv :) dzieki :)
@StanZ tak, te. Doszły przeszło tydzień temu i wciąż mi się podobają. Oczywiście do hybrid (przewodowych od xiaomi) startu nie mają bo to inna liga. Mi ślimak w ogóle nie przeszkadza, jeśli już to kabelek idący po karku czasem jak wejdzie pod kołnierz to się lekko pociągnie, ale oprócz QCY29 to wszystkie mają kabelek. Dłużej niż godzinę nie miałem ich jednorazowo w uszach ale przez ten czas dyskomfortu nie było.
@StanZ a, ja słucham muzyki głównie przez Google Music a wbudowany tam equalizer działa także przez bluetooth, co pewnie również wpływa na mój pozytywny odbiór tego modelu