Wpis z mikrobloga

W środku nocy rozkmina mnie trafiła taka
Jak to jest, że #rozowepaski na #motocykle mają do wyboru tyle ciuchów robionych specjalnie pod posiadaczki pierogów - z wszelkimi udziwnieniami wizualnymi byleby podkreślić, że motonogę prowadzi białogłowa, a taka pani kierowniczka w sklepie i tak będzie kręcić nosem na ozdobne kwiatki, różowy kolor, czy damski krój i w konsekwencji wybierze coś co będzie identycznym odpowiednikiem samczego ciucha.
Dlaczego babeczka bez motÓra się stroi, a jak wsiada na motÓr to sobie na siłę przyprawia #benis ?
źródło: comment_Bx1tfg6scv8Xsbu4zrsD7vlL7JbMGzOd.jpg
  • 15
@Theia: Fotka jest tylko poglądowa. Kolor różowy - fakt, może nie podpasować (choć w opisie tych ze zdjęcia stoi, że to jakaś fuksja( ͡ ͜ʖ ͡) cokolwiek to znaczy), ale taki jakiś dla przykładu ornamencik? Ja przez takie cudo mam teraz damskie rękawice na handel bo powiedziała, że z kwiatkiem na mankiecie jeździć nie będzie.
Obcasy? Myślę że te buciory zrobiono dla takich różowych co to
@wojtoon: mysle, ze to kwestia wygody - no i gustu. ogolnie - te buty z obrazka sa po prostu brzydkie (moje zdanie) i jezeli juz widzialabym jakakolwiek laske w nich to na jakims chopperze. tymczasem wiekszosc lasek, ktore znam jezdzi na scigaczach / scigaczo-turystykach - nie wiem jak zalozyc obcisly kombiak z protektorami do tych butow. to tak jakby na codzien zalozyc adidasy do sukienki ( ͡° ͜ʖ ͡
@brick: Nie obraź się, ale mało różowych na motonogach znasz


@wojtoon: hahaha! on chyba zna najwięcej! sprowadzam swoje koleżanki do domu, chodzi ze mną na imprezy motocyklistkowe, to zapoznał.

Z ciuchami damskimi nie jest tak, nomen omen, różowo :)

O ile ja chcę podkreślać, że jestem różowym (po gabarytach nie widać, to chociaż wcięcie w talii mile widziane) i NIE jestem plecakiem, to inne niekoniecznie muszą.

Kwiatki, ornamenty, fuksja -
@wojtoon: ja w tym roku ubierałem swoją. kręciła nosem że wszystko co damskie jest wlasnie różowe i w kwiatuszki. w końcu ubrałem ją w męskie ciuchy. sam uważam, że damskie są strasznie infantylne. jedyny damski wzór jaki producenci robią na kaskahc to kwiatuszki, no rzygam. a buty to właśnie tylko jakieś chopperowe i z frendzelkami...
edit: przeczytałem Twój wpis i nie mam pojecia czy sie przywalasz do tego ze sie stroją
@daczka92: @katera: poza dostępnością pomijam cenę, bo ta dla różowych jest 20-30% wyższa za wszystko, od rękawic przez kurtki/spodnie na budach kończąc, tak przynajmniej zauważyłem( ͡° ͜ʖ ͡°)