Wpis z mikrobloga

Taki o to widok ukazał się mym oczom w sobotę . Hyundai stoi już dobrych kila minut ,po chwili wynurza się różowa z kartonikiem kwiatków , normalnie jak niby nic stawia kartonik do bagażnika (myślałem że chociaż przeprosi Janusza w passacię ) i idzie do sklepu po następne kwiatki . Dodam jeszcze że trąbienie nie robiło na niej żadnego wrażenia .

#rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #prawojazdy
Pobierz furnino - Taki o to widok ukazał się mym oczom w sobotę . Hyundai stoi już dobrych ki...
źródło: comment_PeirR8GDufgFd92Egemdjur2kQRKXq1T.jpg
  • 26
@furnino Kiedyś pod jednym z marketów babka zablokowała mi wyjazd stając jak #!$%@? w poprzek parkingu. Zwracam jej uwagę, bo akurat byłem na miejscu, a ona patrzy na mnie z kpiącą miną i mówi "Na chwilę stanęłam, zaraz wrócę" i poszła sobie. Myślałem, że szlag mnie trafi... Po jakichś 20 minutach odjechał samochód obok, który swoją drogą też miał przez tę idiotkę problem. Wygramoliłem się z feralnego miejsca i mimo, że jestem
@furnino: Dziś o 8:30 u mnie na osiedle, przez które prowadzi nieoficjalny objazd zamkniętej drogi, wjechał tir i zablokowal ruch w obie strony, a tu jezdzi fest dużo aut, szczególnie rano w poniedziałek. XDD Więcej, stał w miejscu, gdzie do przodu nie pojedzie, nawet jakby nie było aut, bo stoją zaparkowane i jest ciasno, zakręt. W lewo nie bo osiedle, zakręty, też ciasno. W prawo nie bo zamknięta droga. Jedyne co