Wpis z mikrobloga

Taki o to widok ukazał się mym oczom w sobotę . Hyundai stoi już dobrych kila minut ,po chwili wynurza się różowa z kartonikiem kwiatków , normalnie jak niby nic stawia kartonik do bagażnika (myślałem że chociaż przeprosi Janusza w passacię ) i idzie do sklepu po następne kwiatki . Dodam jeszcze że trąbienie nie robiło na niej żadnego wrażenia .

#rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #prawojazdy
Pobierz furnino - Taki o to widok ukazał się mym oczom w sobotę . Hyundai stoi już dobrych ki...
źródło: comment_PeirR8GDufgFd92Egemdjur2kQRKXq1T.jpg
  • 26
@S-Type: @kucharz168: Kiedyś poszedłem do wpłatomatu, trochę mi się spieszyło, przede mną babeczka wtyka tam dużą liczbę banknotów... pojedynczo. No to z uśmiechem jej tłumacze, "No wie Pani, bo to można włożyć wszystko i automat sam policzy i przyjmie", ona na to z uśmiechem "wiem" i co? I dalej wkłada po jednym...
niedawno mialem w swoim urzedzie gminy sprawe do zalatwienia. Urzad stoi obok kosciola a rzecz ma miejsce w popielec. Parking troche oddalony ale tloczno i jak juz z papierzyskami wysiadlem z auta i przeszedlem kilkanascie metrow, jakas babka zastawia mi auto i zbiera sie do wysiadania. Oczywiscie zawrotka i zapytanie jak mam za chwile wyjechac. Odp - ze ona do kosciola. Wytlumaczylem spokojnie ze mnie to nie interesuje wiec odjechala. Poszedlem zalatwiac