Wpis z mikrobloga

Wgrywał ktoś z was może na xiaomi.eu Viper4Androida? Za cholerę nie mogę go doprowadzić do stanu działania. Pobrałem nawet appkę SELinuxToggler, ale mimo "driver installed" to nie ma żadnych zmian.
#xiaomi #android
  • 14
@asd1asd: po co SU jak mam Magiska? Próbowałem wgrywać w nim moduł albo to co pobrał przez TWRP, ale w ogóle mi nie wgrywał Vipera. Żadnej appki. Po rozpakowaniu zipa i wgraniu samej appki to była, ale nie szło zainstalować drivera. W ogóle jest tam moduł xposed ale na sdk v23 czyli Android 6.0. Pozdro.

Użyłem paczki od guitardedhero z lutego której używałem na starym fonie z 7.1.1 (nawet tam busyboxa
@Atexor: ja mam LOS 14.1 tylko ze Redmi note 3 pro, SELinuxa zmieniać musiałem do dolby ale to robiłem poprzez instalowanie kernela Radon i tam było zapytanie o SELinuxa w jakim trybie ustawic, ewentualnie jest apka: SELinuxmodechanger
Od stycznia mniej wiecej jestem na LOS i nie zapowiada sie na zmiane na xiaomi.eu. nie wiem jak z wsparciem na redmi 3s ale dla note 3 jest sporo uzytkownikow
@Atexor: a nie ma Lineage na note 4x jeszcze? Tak jak pisałem ja nie wracam na miui, dziś będę właśnie instalował xiaomi.eu na redmi 4 pro ale dlatego, że dla różowego. Na LOS probowałem swansong 2.94. 3.31 i teraz magnus opus i tylko w ostatnim przypadku coś było nie halo ale w sumie to działa.
@goferos: na poprzednim fonie miałem CMa a potem LOS, bo stock dawno niewspierany i sam z siebie mulił, ale LOS miał różnorakie bugi. Zresztą na Xiaomim podobnie. Chciałem mieć stable system z viperem, ale jak widać się nie da :/