Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki zbliza sie sezon komunii i z tej okazji chcialam uzupelnic swoja szafa o bluzke z odkrytymi ramionami (taka jak na zdjeciu lub prawie podobna) niebieska ewentualnie inny pastelowy kolor.
I tu rodzi sie pytanie gdzie? Czy ktoras widziala? Jakis link? Sklep? Szukalam ale wszystko nie aktualne albo kosztuja po miliony monent.

Dolaczam zdjecie pogladowe i wolam tag #pokazkosmetyczke bo duzo Was i wiem ze pomozecie.

#rozowepaski #modadamska #warszawa #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_vS2YXT8HfuhrnTMro4TMME3v7RGRn8NX.jpg
  • 46
@Ulubiona W Reserved i stradivariusie jest biała i błękitna w prążki. W Orsay też mogą być, bo tam dużo takich neutralnych kolorów. Więcej chyba nie znajdę, bo internet w pociągu odmawia posłuszeństwa :)
@Ulubiona: nie o to chodzi, że się spalisz, ale o jakiś szacunek dla miejsca i momentu. Jak Idę na spotkanie z prezydentem to nie zakładam dresu. trochę pomyslunku. jak ci przeszkadza kościół/religia to w ogóle nie wiem na #!$%@? się pakujesz do środka - to nie jest obowiązkowe.

po prostu nie kumam związku odkrytych ramion z komunia, ale widocznie to #logikarozowychpaskow
@staryhaliny: napisalam ze naloze plaszcz i nie bede miala ravzej nic odkrytego. A odkryte ramiona pozniej juz do restauracji :) komunia z odkrytymi ramionami nie ma nic wspolnego jednak koncowka maja to bedzie juz cieplo i jak wczesniej wspomnialam chce zrobic zakup ktory mi posluzy i na lato ;)
@Ulubiona:

napisalam ze naloze plaszcz i nie bede miala ravzej nic odkrytego. A odkryte ramiona pozniej juz do restauracji :) komunia z odkrytymi ramionami nie ma nic wspolnego jednak koncowka maja to bedzie juz cieplo i jak wczesniej wspomnialam chce zrobic zakup ktory mi posluzy i na lato ;)


To generalnie dalej nie wyjaśnia nam bezpośredniego związku pomiędzy komunią a odkrytymi ramionami.
Skojarzenie, że komunie są w maju, ma taki sam
@Ulubiona: inne linki: sheIn.com, mosquito, jestesmodna.pl, answear.com, miałam podać jeszcze kilka mniej znanych internetowych, ale takie sklepy szybko upadają i lipa :/ Warto zaglądać do małych butików (innych niż sieciówki) w centrach handlowych.