Wpis z mikrobloga

Mirki jak wam się podoba nowy Civic? Moim zdaniem przód genialny, tył jakiś taki, dziwny, żeby nie powiedzieć brzydki...

Odebrałem go parę dni temu. Pod maską szok dla hondziarzy: 1.0 trzycylindry i turbo! 129 KM, nawet ładnie jedzie :)

#autowizja <- mój tag o testowaniu samochodów

#honda #civic #samochody #motoryzacja
pussyrider - Mirki jak wam się podoba nowy Civic? Moim zdaniem przód genialny, tył ja...

źródło: comment_vxXdsO1HhxDbuEDO7k1rSKBP7KZdn2LX.jpg

Pobierz
  • 39
@pussyrider: no to ładny wynik całkiem. te małe jednostki potrafią czasami spalić chore ilości paliwa przy w miarę normalnej jeździe, więc takie 8-9l w mieście to przy normalnym przemieszczaniu się to fajny wynik
@pussyrider: Niedawno jeździłem wersją z silnikiem 1.5 i bezstopniową skrzynią. Wrażenie robił bardzo pozytywne, 180 koni pcha się dość żwawo do przodu a skrzynia ma przyjemną charakterystykę. Wydaje mi się że chodzi dużo naturalniej niż w np. Aurisie. Skrzynia w Hondzie przynajmniej stara się symulować przełożenia, nie ma wrażenia jazdy skuterem jak w CVT Toyoty. Wygląd według mnie na plus względem poprzedniej wersji, odeszli wreszcie od jednobryłowego nadwozia i wyraźnie zaznaczyli