Wpis z mikrobloga

Mirki, macie gdzies konto walutowe dla EURO, gdzie:
- wplaty sa bezplatne - wyplaty sa bezplate - konto za free dla os.fiz. - karta do konta tez za free ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak sie az tyle opcji za free. Chyba ze ktos ma inny pomysl jak zbierac srodki w euro i placic nimi zagranico bez zlodziejskiego spredu ktory czasem powala. #waluty #kursywalut #bankowosc #kontobankowe i troche #cebuladeals
  • 21
@agnea @ms93: o fak XD Tak się zastanawiałem nad odpowiednią odpowiedzią nad drugim zdaniem, że zapomniałem, że to ma być konto (w ogóle zapomniałem o pierwszym zdaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Muszę stwierdzić, że moja odpowiedź jest bezwartościowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Jeżeli na PP wpłacasz w euro i masz ustawione konto na euro to nie masz żadnego kursu przecież jak
Jeżeli na PP wpłacasz w euro i masz ustawione konto na euro to nie masz żadnego kursu przecież jak płacisz również w euro :)


@leesiuu: To teraz powiedz, jak mogę wpłacić euro na PP.
@agnea: ROR i oszczędnościowy w EUR mam w ING i są za 0zł. Chyba tylko wypłaty z ROR w okienku są płatne jak jest ich więcej niż ilestam w miesiącu, nie pamietam bo wypłacam sporadycznie EUR raczej przelewam do internetowego kantoru i wracam już PLNy do ING. Co do karty miałem jakąś dawno temu do tego rachunku ale zrezygnowałem wiec nie wiem ale na pewno kosztowała grosze skoro ją miałem;)