Wpis z mikrobloga

@kondziorman: mam kumpla który jest #!$%@? w mlmach i on tak samo chwali sie wszystkim (automatycznie reklamując ten gówniany emelem) podobną retoryką. Napiszesz cokolwiek to zazdrościsz że sie dorobił a potem sie okazuje że wziął w lizing na 200 lat, na gównianych warunkach. xD
  • Odpowiedz
@sha4ky: na pewno nie zarobił pracując na etacie, przecież sam pisał ze ma dobrze prosperującą firmę, w takim wypadku nie odkładasz co miesiąc tylko tyle to mu na jednym dużym zleceniu mogło wpaść
  • Odpowiedz
W wieku 24 lat mieszkanie za pół miliona za gotówkę? Zakładając że pracuje od 18 roku życia musiałby odkładać co miesiąc 7 koła. Raczej w to wątpię ;)


@sha4ky: Możesz wątpić, ale da się :)
  • Odpowiedz
@kondziorman @sha4ky :
Szczerze ? Dla mnie fake, a ten gość to idiota - są dwa racjonalne wytłumaczenia - pierwsze to takie, że dostał mieszkanie i samochód od rodziców, a drugie że gość jest jebnięty a ja już tłumaczę dlaczego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1) Gość się chwali że na luzie zarobił w
  • Odpowiedz
@wojna: a co Ty w życiu osiągnąłeś mając 24 lata? W McDonald's Donalda chociaż robiłeś? Czy na utrzymaniu rodziców na studiach byłeś?
  • Odpowiedz
@damw: Nie mam potrzeby by wszystkim w koło mowić co osiągnąłem w życiu i jaki to zaebisty jestem. Trochę pokory nie zaszkodzi, bo dziś jesteś panem a jutro mieszkasz pod mostem. ( )
  • Odpowiedz
W wieku 24 lat mieszkanie za pół miliona za gotówkę?


@sha4ky: Gdzie jest napisane że za gotówkę :) ? W poście napisał że nie kupił BMW bo musiał zadbać o płynność finansową - skoro tak to pewnie kredyt.
  • Odpowiedz
@swiechu56: A gdzie jest napisane że za kredyt ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Styl jego drugiego postu raczej sugeruje że wszystko ogarnął za gotówkę( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°), zwłaszcza mieszkanie. Z resztą w pierwszej wiadomości napisał że jest na kupnie mieszkania, w drugiej że już je posiada.

To jest
  • Odpowiedz
@taajniak to chyba nowa insignia a nie astra ;p 2-3 tygodnie na rejestrację to raczej nie ;p rodzice niedawno brali z salonu to zajęło to parę minut w urzędzie (przynajmniej w małym mieście nie ma z tym problemu)
  • Odpowiedz
@desygnat: Astra i to dokładnie ten model w wersji elite który pokazałem.

Przy leasingu na firmę jest to kwestia 2-3 tygodni, bo bank najpierw musi zebrać wszystkie dokumenty firmowe, musi przelać pieniądze do salonu, a później samochód jest rejestrowany przez pracownika Banku i najczęściej on tam jest tylko chyba 2 dni w tygodniu. Stąd tyle to trwa.
W moim wypadku w zeszłym roku formalności dokładnie 3 tygodnie trwały.

Wiadomo że jak
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@taajniak: w ing zajęło to 3 dni. przelew (ten sam bank), więc od razu poszły dokumenty kurierem, dostali dokumenty przed 12 następnego dnia, potem rejestrator zrobił swoje i przywiózł blachy i wydanie tego samego dnia. ale fakt faktem, sama umowa była podpisana wcześniej, niedługo po zamówieniu samochodu.
  • Odpowiedz