Wpis z mikrobloga

@No25: Ramos nie dostał żadnej dodatkowej kary, ani za klaskanie w stronę sędziego, ani za brutalny faul: "Sergio Ramos nie zagra w najbliższym spotkaniu z Deportivo La Coruna. Jest to kara za czerwoną kartkę, którą obrońca Realu Madryt otrzymał w niedzielnym meczu z Barceloną (2:3)."

Przyjeb taki sam jak Pepe.
@K_Wittchen: Nie dość, że nie wiesz o czym piszesz to jeszcze nie potrafisz czytać.
Napisałeś, że dostali za to samo różne kary to Ci napisałem, że Neymar dostał za coś innego.
Potem porównałeś, że Neymar dostał 3 mecze kary za klaskanie to Ci napisałem, że 1 mecz jest za drugą żółtą i 2 za klaskanie, to wyjeżdżasz z tym, że Ramos nie dostał dodatkowej kary tak jakby w ogóle o tym
@No25: Nie napisałem, że dostali różne kary za to samo, tylko za porównywalne zachowanie. Na niekorzyść Ramosa przemawiają sanki. Ok. Możemy się zgodzić, że po prostu Real to nie od dzisiaj głównie frajerskie, niehonorowe zachowania ("Królewscy", taaa), a dupy ratują im tylko sędziowie ^^
@K_Wittchen: kolejny putek do czarnolisto ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wy to jesteście jacyś chorzy, szczekacie już niezależnie od wygranej czy przegranej, tylko po prostu żeby ciągnąć temat, a to, że oglądaliśmy zajebisty piłkarsko mecz nie ma dla ciebie żadnego znaczenia xD

a dupy ratują im tylko sędziowie - zwłaszcza tym nie podyktowanym karnym Umtitiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A na przyszłość nie
@Chiellini: co mnie boli? 2:3, 92' czy 500. gol Messiego? xD Real jest pchany przez sędziów i tyle, Barcelona potrafi wygrywać nawet jak Real robi takie przekręty, szkoda tylko że Bayernowi się nie udało ale trudno:)