Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, mam do Was sprawę.. Noszę z zamiarem zmiany telefonu i wstępnie przypadły mi do gustu 3 modele:
xiaomi Redmi PRO 3GB/64GB (chyba że jest 4GB)
xiaomi mi5s plus 4GB/64GB
Letv LeEco Le Max 2 4GB/64GB
Czwarta opcja to czekanie na Redmi PRO 2 ;)
Ważna jest dla mnie stabilność softu, Bateria i ekran 5,5-5,7. Oczywiście cena też nie bez znaczenia :)
Możę ktoś z Was ma te 3 modele i zechce napisać jak wyglądają ich wady i zalety w użytkowaniu, trzymanie baterii itp, ewentualnie gdzie teraz co sie opłaca kupić żeby trochę cebuli zostało?

#mi5 #redmi #redmipro #mi5splus #xiaomi #telefony #kupujzwykopem #pytanie #pytaniedoeksperta #smartfon #android #letv
  • 12
@zxldz: W mojej ocenie nie jest on opłacalny. Poza nieco pojemniejszą baterią (3800 mAh) niczym się w zasadzie nie wyróżnia. Aparat wyraźnie gorszy od zwykłego Mi5s, Mi5 czy Le Max 2. Nie zastosowali nawet ekranu amoled. W tej cenie wolałbym kupić Axona 7 + powerbank.
@FuzzyWuzzy_: Podpowiedz mi jeszcze Cumplu jak jest z z tym LeEco, jest soft, który jest w pełni spolszczony i stabilny a przy tym taki co by bateria nie padła szybko? Pewnie by mnie denerwowało, że część mam po PL a część po ANG. Druga sprawa to łatwość jego zmiany. Pewnie bym musiał posiedzieć i poczytać co i jak żeby tel nie ubić( ͡° ʖ̯ ͡°) Faktycznie ten
@FuzzyWuzzy_: Stock jest po ang czy chińskie krzaczki też są? Teraz oglądam jeszcze le 3 PRO, wygląda trochę lepiej, bo plecki ma całe metalowe + lepsze bebechy. Masz jakieś doświadczenie z tym modelem? Widzę, że Lineage czy MOKEE też aktualne są, nawet z dziś( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cenowo niestety nie wychodzi już tak dobrze.. ()
@LosEvilos jaki soft jest prawilny? Dla mnie redmi pro to olbrzymia porażka, bo niezależnie czy na jednej czy dwóch kartach sim działa główne zużycie baterii jest przez modem, przez co mam ze 3h SOT a jak wytrzyma dobę to jest super. Jest wiele wątków na ten temat.