Wpis z mikrobloga

@Annak1975_v2: Mnie zastanawia jaki jest cel w tym, że V kolumna skupia się m.in. na antysemityzmie skoro w sytuacji w której wszyscy wiedzą kim oni są, nikt nie będzie chciał z nimi działać, a już w szczególności antysemici. No chyba, że maja więcej swoich tutaj.

A swoją drogą - proszę cię - nie dopisuj kremlowskich imperialistów do polskie prawicy. Oni są zewnętrznym działaniem, oni tu tylko grają.
@push3k-pro: To akurat proste. Większości nacjololo te resztki mózgu przestają działać, gdy słyszą słowo "żyd".

Wykopowe prawactwo to niezupełnie prawica. Polske nacjololo ma długą tradycję kolaboracji z Rosją/kumuną.
@Annak1975_v2: Już pominę resztę, a skupię się na tym...

Wykopowe prawactwo to niezupełnie prawica.

Ależ oczywiście, że to prawica. *
Dla nas (bo ja się tu pewnie zaliczam) podział prawica-lewica opiera się na gospodarce, a nie na światopoglądzie i obyczajach, stąd wielu będzie się miało się za narodowców, ale w praktyce to będzie klasyczny hamburgerowy liberalizm oparty na kapitalizmie.

Można by to ująć, że nie uważamy socjalizm, mniej czy bardziej radykalny
@Annak1975_v2: Pisałem o wykopowej "prawicy". Po za tym mnie też się nie podoba to co chce onr i inni narodowcy, stąd parę lat temu dałem sobie spokój z nimi. Jakieś militarystyczne wariactwo, dziwna historia organizacji i parę innych szczegółów. Marsz niepodległości (ten bez zamieszek), sprzątanie pomników, cmentarzy, wspominanie zapomnianych itp jest fajne, ale reszta to nie moja bajka. Do tej pory nie doczekałem narodowców, którzy by mi pasowali, choć wiem, że
@Annak1975_v2: Aha, są jeszcze Turbo Słowianie czy jak to tam to teraz jest nazywane i choć 10 czy 15 lat temu wspólnota słowian brzmiała fajnie, to obecnie to jest jakiś cyrk na kółkach, a na dokładkę b8 kontrolowany przez kreml i jakieś jaszczurki.

Że tak sobie zapożyczę - nacjololo

PS> A jawnych nazistów przemilczę...
Popatrz na twórczosc @3shortwords @JaMam36lat zobaczysz, o kogo mi chodzi.

Ty już mnie źle oceniłaś, a ja ciebie i co? Ja kiedyś miałem neuropę za zdegenerowanych lewaków, a furry za zwykłych zboczeńców.

to tylko zabawa przez net. Popatrz na twórczosc

Co nie zmienia tego, że może odwzorować poglądy społeczeństwa w pewnym ujęciu. Jak dla mnie to masz zbyt silne tendencje do szufladkowania, a konsekwencje takiego działania na inne zachowania sprawia, że wielu