Wpis z mikrobloga

Oskarżyłam kogoś niesłusznie o oszustwo. #!$%@?łam przez telefon. Jakby było mało w w naszym środowisku powiedział o tym, a teraz okazuje się, że się skompromitowałam. Dowodem są kamery. Teraz będzie drama ze świadkami itd.Nawet nie zapytałam, tylko #!$%@?łam. Ta osoba nawet się popłakała.
Jezu jaki wstyd,teraz będzie afera z innymi oosbami, jestem spalona.
#!$%@?, nigdy nie #!$%@?łam takiej akcji.
To było wtedy kiedy dostałam hipomanii i poprostu nie pamiętam co się wtedy działo.
Teraz to się ludzie kapną, że ja jestem chora psychicznie.

#depresja #zalesie #kompromitacja. #p0lka
  • 86
  • Odpowiedz
@Ana77: Nie przeżywasz za bardzo? Dobrze, że masz refleksje na temat tego co się stało ale bez samobiczowania się XD Idź do tej osoby przeproś, kup bombonierkę czy flaszkę i tyle ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@SarahC: Ależ trzeba będzie przeprosić przy innych. Problem w tym, że dodatkowo inna osoba rozgadalo to zanim z nią pogadałam. No potworna afera.
  • Odpowiedz
@Ana77: Mi się kiedyś wydawało że typ #!$%@?ł orzeszki ze sklepu a on tylko grzebał przy straganie pół godziny ¯\(ツ)/¯ Masz pięć marek na krzyż na dwóch półkach z czego wszystko na jedno kopyto a facet grzebał tam równe 30 minut

ludzie są dziwni albo jestem #!$%@?ęta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@SarahC: Najgorsze jest to, że ja taka nie jestem, nigdy nie robiłam takich akcji,. Jeszcze mnie jedna osoba utwierdzała w tym i podjudzała.
  • Odpowiedz
@Ana77: Oj tam. Dzisiaj w Żabce ekspedientka zawołała gościa mówiąc "Halo, płatność nie przeszła" jak ten już wychodził. Koleżanka ją poprawiła mówiąc, że na pierwszym paragonie nie przeszła płatność, a na drugim już tak (Dwa paragony były ze sobą szczepione).
Trochę siara, ale ostatecznie nic się nie stało ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz