Wpis z mikrobloga

@budus2: tylko co z tego że te francuzy nawet jeśli ciekawe z zewnątrz to pod maską nuda - same wypierdki 1.0 z trzema cylindrami, cztery to już luksus, do tego większość poszła w jakieś SUVowe czy crossoverowe potworki.

Choćby takie Renault - miało Lagunę Coupe z V6 a teraz tylko jakiś niemiecki Talisman sedan/kombi z uwaga... 1.6 R4. Żadnego kabrio, żadnego coupe (o przepraszam, Megane GranCoupe, czyli sedan ( ͡°
@xetrov: Pod wzgledem jakosci wykonania, materialow etc. to dno, ale stylistycznie rzeczywiscie sa ciekawe.
Z moich obserwacji wynika, ze francuskie barachlo kupuja glownie kobiety - wyglad samochodu jest istotniejszy od czegokolwiek innego :)
@budus2:
@benzdriver: mnie trochę to boli bo chętnie bym kupił taki samochod dla biedaka, przynajmniej byłoby mnie na to stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby była taka nowsza Laguna, z V6, skrętnym tyłem, coupe, praktycznie darmowe utrzymanie, bezawaryjne i środek chociaż na poziomie wykonania aktualnych renówek a to wszystko poniżej 200k pln i to brutto w polskim salonie (poprzednie 3.5 było po ~170k ale parę lat temu) to
@xetrov: koreanczyka sobie kup jak chcesz cos bardzo budzetowego. Sa przynajmniej mechanicznie dosc trwale i solidne.
Na temat tego co napisales o poziomie wykonania i bezawaryjnosci wspolczesnych renowek nie chce dyskutowac - moze tu w UK jakies inne niz w Polsce sprzedaja... xD
@benzdriver: i właśnie nad tym nowym Genesiem się zastanawiam tylko muszę się najpierw przejechać bo obawiam się że wtedy czar pryśnie. Co do Renault w UK - Talismana chyba nie macie, więc bardzo możliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrzę tylko na C/D czyli Megane Talisman, reszta mnie nie interesuje i nie wiem jak nawet są zrobione bo nimi nawet nie jeździłem. Porównywałem jakiś czas temu do VAGa