Wpis z mikrobloga

Mirki, za ile wystawić #bmw E90 (318d, wymieniony rozrząd i sprzęgło z dwumasem- tak wiem, #!$%@? z tego odzyskam, ale to dla kupującego raczej duży plus) żeby się nie bujać ze sprzedażą do Bożego Narodzenia? Rok 2008, oryginalny przebieg 164k i rośnie, wyposażenie średnie/#!$%@?, manual.

#e90 #pytanie #motoryzacja
  • 36
@sid03 nie zmieniaj ceny na nizsza. To ze przez tydzien nikt nie dzwonil o niczym nie swiadczy. Jest teraz lekki zastoj. Po Majowce sprzedaz ruszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) cena masz dobra jezeli ten przebieg jest ori. Nie ma co porownywac przebiegu w dieslu i benzynie bo wiadomo co jezdzi wiecej. 30k to dobra/realna cena za ten samochod. Zalezy jeszcze jak motzno byla uszkodzona.
@lemansblue: o, czekałem na Twoja opinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) spoko, troche mnie pocieszyłeś, 32500 to mogło byc w sumie troche za dużo, przebieg oryginalny chyba, że ktoś w Belgii pol roku przed wypadkiem cofnął szafę i zrobił przegląd, ale chyba to mało prawdopodobne. Uszkodzenie nie było jakieś mocne, tylko elementy do wymiany, konstrukcja auta nie była naruszona.