Wpis z mikrobloga

@promocyjnaaga:
Super promocja gdzie trzeba podac nr telefonu, pesel i inne dane.

Skorzystanie z niniejszej oferty wiązać się będzie z uruchomieniem na numerze Użytkownika
automatycznego przeniesienia połączeń przychodzących do Poczty głosowej (602 951 000) w trzech przypadkach: 1) kiedy Użytkownik nie odbierze połączenia przez 20 sekund, 2) kiedy linia jest zajęta i 3) kiedy numer telefonu jest poza zasięgiem lub telefon jest wyłączony. Przeniesienie połączeń uruchomione we wskazany sposób pozostaje aktywne
@r3v: @promocyjnaaga: koledze nie chodzi zapewne o sam pesel, przy rejstracji swojego numeru. Bardziej o zgody marketingowe i podawanie swojego adresu i telefonu.
Orange juz oferuje garniki, ubezpieczenia, bezplatne prezentacje. Pytanie co T bedzie robic z tymi danymi. Bo oferta banku, pytania czemu pan nie korzysta z karty skoro mamy promo, a moze jakis abonament do tego - sa raczej pewne. Skoro wyceniacie wlasny spokoj na 20GB netu mobilnego to
  • 2
@PurpleHaze

No skoro dla Ciebie rozdawanie peselu i nr telefonu na który później przychodzą oferty od T-Mobile


W dalszej części komentuje:

Ps. Swój pesel możesz równie dobrze wkleić na wykop skoro go tak chętnie rozdajesz.


Chyba jednak o to mu chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r3v: nie wiem jak na pesel mają przychodzić oferty ale ok, nie dyskutuję bo hur dur zawsze jest o dane itp a z banków i innych instytucji wypływają i jest też dobrze, tak świat, chcieliśmy cyfryzacji i inne internety to mamy, dziś dostęp do danych okazuje się że jest prostszy niż się wydaje wielu osobom :( poza t-mobile to nie firma xsdefade - nie pozwolą sobie na kręty bo to może
Ostatnio zamówiłem i już dostałem.
Podałem PESEL z generatora, nazwisko zmienione, a jako numer telefonu (wymagany jest z T-mobile) podałem nr do biura obsługi klienta T-mobile ( ͡ ͜ʖ ͡)