Wpis z mikrobloga

Wiele firm usilnie próbuje mnie zatrzymać w Polsce, nie zdają sobie jednak sprawy z tego jakie stawki otrzymuje u siebie w USA i rzucają mi jakimiś pseudo-świetnymi ofertami, a że to oni i tak specjalnie mnie traktują oferując mi taką a nie inną, i bang, 8000zł/msc, inna firma, 7900+ auto służbowe (Ford Fiesta 2009 XD), znów inna, dadzą spokojnie 12 000 miesięcznie, ale w systemie pracy bez weekendów wolnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to co się dzisiaj stało przerosło moje oczekiwania, dzwoni do mnie miły Pan, mówi, że spełniam ich wszystkie wymagania i jestem po prostu boską kandydatką i oni bardzo chcieliby bym przyszła na rozmowę, ja mówię ok i tak dziś nic nie robię, to sobie przyjadę porozmawiać. Przyjeżdżam, rozmawiamy, patrzy na moje portfolio, zdumiony czyta, czyta. W końcu mówi

No wie Pani co Pani Nodio? Tak jak mówiłem, wszystko czego oczekujemy jest Pani w stanie spełnić, ba, nawet ma Pani umiejętności, których na tym stanowisku nie oczekujemy, ale będą naprawdę wielkim atutem


Po tym zaczyna wymieniać co to mnie na tym stanowisku nie czeka, że klimatyzowane biuro, że całodobowy dostęp do studia, że elastyczny grafik i są w stanie mi zaoferować uwaga

32 000zł/miesiąc ()

Tak jak pracuje za granicą i takie dostaje pieniądze to jest okay, ale żeby w Polsce? Tu, gdzie panuje wyzysk i nikt nikogo nie szanuje? Tu gdzie każdy każdego dyma na jakiejś odkurzacze? #pdk xD

Mega mnie zaskoczyli, jakoś tak milej mi się dzień zaczął wiedząc, że Polskie firmy zaczynają płacić swoim pracownikom naprawdę dobre pensje, tak trzymać rodaki! ʕʔ


#polska #pracbaza #truestory #dziendobry i takie też troche #pokazmorde
N.....a - Wiele firm usilnie próbuje mnie zatrzymać w Polsce, nie zdają sobie jednak ...

źródło: comment_MFOBPnRoP2BLDYDyegyigy5tLHYcBdqb.jpg

Pobierz
  • 282
  • Odpowiedz
@dumnie: nie spodziewałem się po tak ładnej mirabelce że będzie tutaj trolować :() czuje się zniesmaczony, a już chciałem się oświadczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nodia: Wiesz, że ten kto robił programy, w których ludzie od efektów klikają sobie tsunami przez tydzień musiał potrafić wszystko to co oni + jeszcze jakieś miliard razy tyle?
  • Odpowiedz
@Nodia No còż, musisz być przygotowana na atak, bo 32k to bardzo, ale to bardzo dużo pieniędzy. Wykopowi informatycy nawet tyle nie zarabiają (mowa o tych 15k), nie mòwiąc już o zwykłych zjadaczach chleba.
  • Odpowiedz
@lukaslm: Byłam gotowa na wylew #!$%@?, jem wafle i delektuję się pękającymi półdupkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do dużych pieniędzy to tak, zgadzam się, ale tak jak pisałam wyżej, gdybym opierała się głównie na jednym stanowisku to pewnie mirkoformatycy na bank przewyższyli mnie przychodami :/

@ianush: Gratulacje, ale mam pytanie, bo podobno od 75 000 odblokowuje się specjalne miejsce parkingowe, to prawda?
  • Odpowiedz
@Nodia: a potrafisz w tym fotoszopie zrobić tak, że jadę na dwugarbnym Michale B. przez pustynię, przeglądam mirko i tak sobie patrzę że tagi działają i wtedy lecą myśliwce amerykańskie i robią z dymu napis "w moim sercu tylko mirko"? Oczywiście jadę w stronę zachodzącego słońca.
  • Odpowiedz