Wpis z mikrobloga

@rothen: @vego4321: Chodziło o to, że nie bije tak mocno jak wszyscy mówią, a to że go znokautował, to wszyscy widzieli jak to było. Skracał dystans i się nałożyły siły, dlatego był taki ciężki KO.
Właśnie to nie jest dla mnie śmieszne, tylko szczere co Szpila mówi. Powtarzał kilka razy już o co mu chodziło.
@Valder tak tylko ze wczesniej tez pajacowal gadajac tomorrow you gonna down wiec wiesz.Jak dla mnie szpilka to poziom wawrzyk zimnoch itp do czolowki sie nie nadaje sztucznie nadmuchany rekord na bumach.
@rothen: @vego4321: Szpila mówił, że z bokserów z którymi walczył, najsilniejszą siłę ciosu miał Molo i że po walce z nim łeb mu pękał, wymiotował i chyba miał wstrząśnienie mózgu.
Ogólnie jak obejrzycie sobie walkę Szpili z Wilderem, to widać tam, że te ciosy na szpili większego wrażenia nie robią, do czasu tego nokautu, gdzie po pierwsze Szpila skracał dystans i nałożyły się na siebie siły oraz Wilder trafił czysto
@Valder Wszystko sie zgadza tylko to jest smieszne jak on to mowil itp po wyjsciu ze szpitala po ko ze wilder mocno nie bije.Poza tym nie oszukujmy sie ale szpilka na czolowke wagi ciezkiej sie nie nadaje.Do walk wilder joshua i kliczko nie ten poziom.
@vego4321: Tak się ładnie nadział Wilderowi, że przeciętny facet by go ciężko znokautował, a co dopiero zawodowy bokser.
To zależy co kto uważa za czołówkę wagi ciężkiej. Moim zdaniem w takim top 15 może sobie miejsce znaleźć i dawać jakieś dobre walki. Osobiście bardzo lubię oglądać jego boks. Z Wilderem do czasu nokautu nie wypadł tak źle. Biorąc dodatkowo pod uwagę, że miał kontuzjowaną rękę, to tym bardziej.
Gdy czytam komentarze
@Valder Co kto lubi jak dla mnie za duzo gada malo robi wiekszosc walk z bumami porywa sie z motyka na slonce-wilder .Walka z jeningsem to samo oklep byl .Jak narazie duza niewiadoma wygrywal z bumami.Wiecej otoczki medialnej niz umijetnosc.Ale to co kto lubi ogladac jego sprawa racja.