Wpis z mikrobloga

@zul121 obraża mi rodziców usuwam każdy jego wpis nawet ten gdzie nie pisze o obrażaniu moich rodziców! Hurr durr

@zul121

słyszałem strzał twojego pryszczatego dupska xD


(w żadnym komentarzu nie poruszyłem tematu jego rodziców ale widać analfabetyzm wtórny wa wypoku jest szanowany)

no i w końcu dałeś się sprowadzić do twojego poziomu czyli do najazdu na rodziców xD brawo, nie zdziwisz się, że będę usuwał takie komentarze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


nawet nie czytałem, ale widzę, że pękająca dupa i ciekawość nie pozwoliły wpisać mnie na czarnolisto :D słaby jesteś :D

dobra dziecko, nie łapie bajta nie pykło ci, skończyłem cya :D

jak nie wykop jak wykop, wiesiek co ty ćpiesz :D #!$%@? tych kretów i za to propsy, medusa został #!$%@? ze wszystkiego już go nawet stary opuścił :D z isamu tylko nie pykło ale to #!$%@? przyjdzie czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gruba dziwka, 2 kilo śledzia i radio na kasety vhs od żuka zamówiona na kościuszki 12/7

mahonek sie #!$%@?ł ale wyczilował, nie szuka zwady po pijaku, a daniel tylko rozdrapuje stare zaropiałe strupy z bolącą dupą

danielowi pęka dupsko o donejty

jak daniel bedzie szedł się odlać to ma 5 kolejek #!$%@?ć!!!

seba jest za głupi i nawet nie jest świadom co #!$%@?ł

jak widzę zasady tej gry, to chyba prościej #!$%@?ć flache na hejnał, wyjdzie chyba na to samo

daniel się #!$%@? i będzie wspominał stare czasy :D

dobra dziecko

dziecko



#danielmagical
  • 1