Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu? Zastanawiam się nad studiami z Informatyki w biznesie na wydziale FIR. Chciałbym zapytać czy uczą tam programowania? Z tego co przeczytałem na stronie to programowanie ogranicza się do aplikacji mobilnych dla firm. Czy uczą tam czegoś ponadto?
http://www.ue.wroc.pl/wydzial_zif/9063/informatyka_w_biznesie_2017_2018.html

Przy okazji chciałbym zapytać jak wygląda Informatyka na wydziale Elektronicznym na Politechnice Wrocławskiej. Czy kierunek jest godny polecenia?
#studbaza #studia #programowanie #pwr #uewroclaw
  • 6
@Davidozz: ale żeby nie było - sam tam byłem (nie skończyłem), moja dziołcha tam studiuje, mam znajomych którzy skończyli i takich, którzy nie skończyli, a także takich którzy studiowali na różnych uczelniach, w tym właśnie na w4 pwr i mają porównanie - zdecydowana większość twierdzi, że ten wydział to jakiś żart. Mam też w rodzinie prowadzącego na innej uczelni, któremu jak opowiadałem o tym, co tam się dzieje i jakie jest
@rbielawski Teraz pytanie kontrolne: przysięgasz xD? Słyszałem o ludziach z polibudy, którzy specjalnie nie dzielą się z kolegami wiedzą, albo mówią im źle, żeby wyeliminować swoich konkurentów z rynku pracy xD No ale nie na tym wydziale