Wpis z mikrobloga

Dajcie mi jakiś dobry amerykański rap. Przez długie lata słuchałem polskiego, ale przez ostatnie dwa mi się nie chciało, więc straciłem kontakt. Teraz jak wracam i widzę słucham tych łaków, to stwierdzam, że czas #!$%@?ć za ocean xD Wspomnę, że z USA nie znam prawie nic, no chyba, że liczyć Eminema itp. xD

#muzyka #rap #hiphop

Macie coś w tym stylu? Podszedł mi klimat.
WillyJamess - Dajcie mi jakiś dobry amerykański rap. Przez długie lata słuchałem pols...
  • 26
@CloudBreak2014: broń boże byle nie ten wack hopsin
@WillyJamess: masz mój profil tutaj https://rateyourmusic.com/~koniec i spokojnie wszystkie płytki rapowe z oceną 4 i wyżej sprawdzasz, zacznij od Kendrick Lamara(4 solówki od S80 po DAMN, jak siądzie możesz też mixtejpy sprawdzić bo obecnie to on króluje razem z Drejkem i Kanye Westem w amerykańskiej rapgrze(tamta dwójka też jest świetna ale rzuciłeś Oddise więc chyba bardziej klasyczne brzmienie rapu wolisz a jemu
@przecietny: Kolejność przypadkowa, no i na pewno wielu pominę: Jimson, Gres, Bisz, Afrojax, Medium, 3-6, Laik, Eis, Smarki, Golin, Hans Solo, Ostry, Peerzet, Tetris, Vixen, Wena, Zeus, Łona.

Dzięki za materiały, Miraski, słuchanko będzie.
@przecietny: No tak, może źle się wyraziłem - ci wymienieni robią dobrą robotę, ale ta świeża krew to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jak usłyszałem najnowsze Młode Wilki, to ręce i uszy mi opadły xD Chciałem jakiegoś powiewu świeżości, ale w Polsce mnie nie uraczą niestety chyba.