Wpis z mikrobloga

Moda na więcej gwiazd w galaktyce warto ściągać? Czy może gra nie jest przystosowana do większej ilości (za bardzo się ścina, albo może częstotliwość eventów jest zaburzona)? Bo dla mnie osobiście ten tysiąc to trochę za mało terenu i nawet przy 5 graczach bardzo szybko się trafia na innych. Trochę to mało realistyczne, w końcu nasza galaktyka liczy setki tysięcy gwiazd, a nie tysiąc, więc trafienie na kogoś parę lat po wyruszeniu w kosmos jest mało prawdopodobne..
#stellaris
  • 10
@Dorogon spróbować możesz, dla mnie to 400 gwiazd jest już bardzo dużo, bo gry trwają gdzieś po 200+ lat, a po takim czasie jest już bardzo nudno.
Gra mi się już w sumie i tak znudziła. Czekam teraz na endless space 2.
@Goglez: No komputer ma trochę ponad rok i był składany na potrzeby VR, ale rozumiem, że Paradox ma problemy ze swoimi grami w późniejszych etapach gry i większa ilość planet może te problemy spotęgować :P
@FlyingDutchman: Ale wiesz, że wziąłem to pod uwagę?
Chociaż .... są tacy co mogą poświęcić na grę 8 godzin dziennie. Tak jak pisałem mi na średniej zajęło prawie 200 godzin.

laczego tak długo? mi kampania na small map do prawie kompletnej dominacji po 200 latach trwała 18 godzin


@Chocholix: Grałem na średniej (a moze duzej? Pamiętam, ze musiałem podbić 400 planet aby wygrać poprzez dominację.