Wpis z mikrobloga

@cheeky_90 JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY PIWOSZ NAJBARDZIEJ GORZYCZKOWE NA SWIECIE OO JAKI DOBRY KRAFROWY BOHEMIAN, PODKREŚLAM BOHEMIAN PILSNER. ALBO "OO KUPIE SOBIE PIWKO, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ GORZKIE W #!$%@?, JESTEM LEPSZY BO PIJE #!$%@? PIWO A WY CO NADAL LECH CZY TYSKIE? JA CHLEJE KRAFTWERK ACID RAIN, SMAKUJE JAK OCET Z GÓWNEM I CHMIELEM, ALE PIJĘ, NIEBO W
@johann89: Zbłaźniłeś się w #!$%@? tym wpisem pajacu :D Bo nigdy w życiu takiego piwa nie piłem i chcę spróbować bo lubię dobre piwo a ich w sklepach coraz mniej, większość smakuje jak szczyny i większość jest gorzka, a ja zamierzam poszukać słodkiego kraftu :) Współczuję Ci ułomności i traumatycznych przeżyć w życiu, bo cwaniakujesz w internecie i wrzucasz wszystkich do jednego wora, szkoda tylko że sam jesteś z wielu worów
@nathaliekill: Nie mam też doświadczenia w tym temacie dlatego chcę spróbować bo wiele osób chwali, z tego co zrozumiałem chodzi o trochę większą ilość smaków i aromatów połączonych w jednym piwie :) między innymi. Dzięki za info, podjadę bo mam niedaleko :)
Zbłaźniłeś się w #!$%@? tym wpisem pajacu :D Bo nigdy w życiu takiego piwa nie piłem i chcę spróbować bo lubię dobre piwo a ich w sklepach coraz mniej, większość smakuje jak szczyny i większość jest gorzka, a ja zamierzam poszukać słodkiego kraftu :) Współczuję Ci ułomności i traumatycznych przeżyć w życiu, bo cwaniakujesz w internecie i wrzucasz wszystkich do jednego wora, szkoda tylko że sam jesteś z wielu worów - osiedlowych
@HetmanPolnyKoronny: Właśnie bardzo lubię miodowe piwa ale w takich "zwykłych" sklepach jest ich jak na lekarstwo, perła miodowa - szczyn, ciechan miodowy - moje ulubione miodowe piwo sprzed 2 lat, mało jest ich teraz w sklepach a jak znalazłem kilka dni temu to okazało się że to już nie to samo piwo, dużo mniej mętne i mniej słodkie a jego mętność zawsze wynikała ze sporego dodatku miodu, który fajnie sobie pływał