Wpis z mikrobloga

@Rakogen: Uważaj bo danielmagical to jest może "ktoś"? Taki sam "byle kto" jak raofnix, medusa i inny patologiczny Youtuber którego nazwa przyjdzie ci do głowy.

Jak to jest? Rafonix byle ktoś, a magical kim według was jest? Nie lubię patologii na YT tak samo jak wy, ale ciekawi mnie co takiego magical robi (pomaga bratu, akcje charytatywne, ale tutaj to widzowie są "kimś" oni wpłacają te 16 tysięcy, albo dają na
@Pomaranczek_Bordo: dlaczego mnie przywolujesz i zwracasz się do mnie per "wy"?

daniel i ta cała zgraja to jak małpy w cyrku - dasz im pizze to jedzą, dasz im paletę browarów to piją, dasz im składniki do kociolka to już mieszają w garze mimo że tego nie było w planie. karzesz im kupić ps4 i telewizor to kupują, mimo że rozsądny człowiek wydałby to na remont łazienki.

iść do zoo i
@Rakogen: Przepraszam, takie odebrałem wrażenie. Jak widzisz większość tutaj nie przyjmuje jakiekolwiek krytyki w stronę magicala, szczególnie po jego "spowiedzi"(wczoraj) a za parę dni znowu jakieś bordo jak było 2 dni temu będą w opozycji do magicala że jak on tak może "wyzywać fanki od szmat".

Poczekajmy, bieda to stan umysłu, żadne wyrzuty,spowiedzi przed wypokowom widownią tego nie zmienią a już na pewno nie poprawią jego sytuacji bytowej która i tak