Wpis z mikrobloga

Renault Megane Doupe

Ten, kto to zaprojektował, powinien w trybie natychmiastowym spotkać się z psychiatrą.
Ten, kto to zatwierdził do produkcji powinien zostać wyrzucony z pracy za nieodwracalne straty wizerunkowe firmy.
Ten, kto to kupił powinien płacić sąsiadom odszkodowanie za konieczność patrzenia na to za każdym razem, kiedy wyjrzy się za okno.

#samochody #heheszki #renault #megane
haes82 - Renault Megane Doupe

Ten, kto to zaprojektował, powinien w trybie natychm...

źródło: comment_j5lFratUiOstqezwdfwypHTVJLdZTHIM.jpg

Pobierz
  • 90
W 1.5 dci olej trzeba zmieniać bo jak Janusze jeżdżą w polsce po 30tys na tym samym (oszczendzajooo) to #!$%@? panewe :) Wersje 105 i 110km, 1.9dci 130km bodajże na siemensie są nie-#!$%@?-zniszczalne pod warunkiem że lejesz normalne paliwo, nie pałujesz na zimnym i studzisz turbinę.


@Volto12: no właśnie na Siemensie, na Delphi już nie. A z tym olejem, to przypominam, że to nie jest wymysł tych januszy, że można tyle
Mireczki z #motoryzacja #mechanikasamochodowa poradzicie coś na brak mocy do 2k obrotów plus lekkie dymienie? Podejrzewam egr, dobra diagnoza? Przepływka już do mnie leci bo na razie z odłączoną śmiga( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam 1.9 w kombi i niedawno miałem w nim te same objawy. Dzisiaj jadę do mechanika odebrać auto bo nie opłaca sie do naprawiać. Teraz już nie ma polowy mocy, dymi jak komin w elektrowni
@Dawid12181 Jak słabo ciągnie z dołu to zacięty egr lub przepływomierz. Najlepiej podpiąć pod clipa i sprawdzić. U mnie egr był zaslepiony zaślepką z allegro za 30zl. Śmigło bez problemu, mniej palił i był bardziej zrywny.