Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi Mirki i Mirabelki (Węgierki #pdk) w jaki sposób facet ma poznać kobiety, czy ogólnie nowych znajomych w dużym mieście? #warszawa here. Pytam serio. Bardzo serio. Mam swoją grupę znajomych, którą trzymamy się od lat. Lubimy sobie razem wychodzić na miasto, wyjeżdżać, grać w planszówki. Takie tam. Nie jesteśmy piwniczniakami. Parę miesięcy temu zakończyłem związek i widzę, że nie mam w ogóle okazji do poznawania kobiet. Na treningach większość to faceci albo mało atrakcyjne kobiety, w pracy mam małą grupę, też nie ma co rwać lub poznawać. Na uczelni to samo (Zaoczne here) wszystko co miało się stać i poznać już się stanęło i poznało.

Podchodzenie na ulicy nie wchodzi w grę, bo to jest way outta my comfort zone, a łechtanie ego randomom na tinderze też nie brzmi fajnie. Jak człowiek gdzieś się wkręca w grupę znajomych to zawsze się wyciągało z tego jakies fajne związki, fajnych kumpli, fajne 'kolezanki'. Teraz bliżej nam do 30 niż do 20, każdy korpokariera i do głowy mi nie przychodzi, gdzie można poznać fajnych, wartościowych ludzi. Myślę tutaj głównie o kobietach ;)

#pytanie #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 28
z odpowiednią ilością pieniędzy uwierz ze wszędzie da się dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OzaweNakashi: Jeszcze raz: przestań fantazjować, wyjdź z piwnicy i z plikiem banknotów zgłoś się do któregoś ze znanych klubów, a potem napisz mi, gdzie Cię z tymi pieniędzmi wysłano;)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rdza nie korzystam z takich klubów w Polsce tylko za granicą. Ty jako różowa. Możesz sobie sama. Wchodzić bez pieniędzy. W Polsce raz mnie wypuścili za grubsza kasę ale o nazwie klubu zapomnij
Bo do tych funkcjonujących jawnie ma wstęp.


@Fleischer: Hmm... Albo znamy inne kluby albo mam nieaktualne informacje. Ale dobrze wiedzieć.

nie korzystam z takich klubów w Polsce tylko za granicą.


@OzaweNakashi: I rozumiem, że rekomendujesz taką aktywność jako świetną formę na poznanie kobiety swojego życia?
@rdza

Hmm... Albo znamy inne kluby albo mam nieaktualne informacje.


Niektóre dni są tylko dla par, ale przecież są i chyba zawsze były też imprezy otwarte dla singli płci brzydkiej.

Ale dobrze wiedzieć


Dlaczego dobrze wiedzieć ;)?
@rdza tinder, Badoo I reszta tego synu w internecie posiada tylko kobiety tego rodzaju, czyt. Szmaty. Więc swingers Club wychodzi na jedno. Najlepiej samemu szukać, byle nie w internecie
@rdza

Bo fajnie dowiadywać się nowych rzeczy.


Się wie. Ale straszne są te miejsca; postkoitalny smutek dławi w nich serce jeszcze w stanie prekoitalnym, a przynajmniej tyle wywnioskołem z mojego w jednym z nich dziesięciominutowego pobytu ;).