Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka aktualnych promocji na telefony i inne produkty z chińskich sklepów:
W Aliexpress w sklepie Eternal:
Xiaomi Redmi 4X 2/16 GB (snapdragon 435, złoty) za tylko 99,37$
Xiaomi Redmi 4A 2/16GB Global (snapdragon 425, złoty) za 87,99$
Xiaomi Redmi Note 4 4/32GB (snapdragon 625 złoty) za 149,39$ (bez refa)
u Hong Kong Goldway
Xiaomi Redmi 4A 2/16GB (snapdragon 425, złoty) za 89,99$
Xiaomi Redmi 4 2/16GB (snapdragon 430, złoty) za 119,99$
Xiaomi Redmi 4 3/32 GB (snapdragon 430, złoty) za 146,99$
Xiaomi Redmi 4X 2/16GB (snapdragon 435, złoty) za 103,99$
Xiaomi Redmi 4X 3/32 GB (snapdragon 435, złoty) za 128,99$
Xiaomi Redmi Note 4X 3/32GB (Snapdragon 625, złoty) za 146,99$
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB (Snapdragon 625, czarny) za 159,99$
Xiaomi Mi6 6/64GB czarny za 449,99$ (bez refa)

W Banggood nowy kod na Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 216,12$ z kodem 5MI564 (bez refa)
Jako forma wysyłki wybierajcie Priority Direct Mail

W Gearbest:
Żarówka RGBW Xiaomi Yeelight w cenie 17,59$ z kodem RGBNIT (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/128 GB czarny w cenie 539,99$ z kodem XMI4G (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X Global 3/32 GB złoty w cenie 139,99$ z kodem 4X4G (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global złoty Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 160,99$ z kodem REN4G (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 219,99$ z kodem Mi564G (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

#xiaomi #banggood #aliexpress #gearbest #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody i nie tylko. Kilka aktualnych pro...

źródło: comment_L4BBZreGJhEQULRRPZk27HG5FgN9cdvF.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@LukasRR: poproś o 40$ i wpisanie, jako przedmiot MP3 playera lub camera, bo to najczęściej wpisują.
Wysyłka na Banggood omija VAT, ale nie na 100%. Paczka trafia bez VATu do Holandii, tam jest przepakowana i leci do Polski. Ryzyko VATu jest, ale na pewno dużo mniejsze, niż w GB.
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Witam Mirku rybaku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żona udała się namówić. Mówi: "mam płacić za mi5s więcej jak jest "gorszy" od mi5? Kupuj białego mi5". Teraz proszę o porady, postaram się jak znajdę czas zakupić ten telefon w tym tygodniu. Żeby mieć język polski to jaką wersję kupować: global czy inną? Co z tym zasięgiem lte (bodajże B20)? Mieszkam w mieścinie 30k w kujawsko-pomorskiem. Dajcie jakieś
  • Odpowiedz
@wally1976: Czyli jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej Global, bo nie będziesz musiał zmieniać systemu ani nic więcej ruszać. Wersja polska jest też w zwykłej wersji, ale są tam też niepotrzebne chińskie aplikacje i dodatkowe reklamy. Co do LTE, to zobacz sobie na mapie, jak to wygląda z zasięgiem u ciebie. Raczej nie powinno być problemu, jeśli LTE nie będzie działać, to telefon będzie się łączył
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Dzięki. Eeee nie jest źle z tym sygnałem. Dzięki za porady. Chyba (?) ostatnie pytanie. Jak widziałem twoje oferty z ostatnich tygodni to masz rację - mi5 kosztował poniżej 220$. Będzie jeszcze taka cena w banggood?
  • Odpowiedz
@zerathul: To cena praktycznie ta sama, co z kuponem.
Gwarancja rok czasu, realizowana w Chinach. Jeśli zapłacisz przez PayPal, będziesz miał 180 dni od daty zakupu ich ochronę i wtedy możesz spór zrobić u nich z opcją darmowej odsyłki. Podobnie działa charge back w karcie kredytowej, ale PayPala się bardziej boją i realizacja zastrzeżeń przechodzi szybciej. Wszystko to oczywiście, jeśli coś ci się z telefonem stanie, jak uszkodzenie płyty głównej, niedziałające
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: ogólnie to ma być telefon dla dziewczyny, myślisz że będzie zadowolona z niego? używałeś mi5?
Aktualnie używa jakiegoś gównotelefonu od operatora więc przeskok będzie ogromny tak czy siak.
  • Odpowiedz
@zerathul: 5,15 cala nie powinno być źle dla dziewczyny, a najważniejsze, że chodzi płynnie i aparat robi porządne zdjęcia. Używałem go przez chwilę, ale stać mnie w tamtym momencie było na tańszy telefon z rodziny Xiaomi, ale też nie żałuję.
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: no teraz ma 5' więc rozmiar jej odpowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°), bardziej pytałem czy będzie zadowolona z "bezawaryjności" bo czytając o MIUI różne rzeczy ludzie piszą.To jak z Cyanogenem, niby dobry, otwarty, ale jednak tu coś nie działa, tam rebootnie się itd i w sumie jednak lepsze są ROMy bazowane na stockowym.
  • Odpowiedz