Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebuję Waszej pomocy. Za miesiąc odbędzie się panieński, który organizuję dla swojej przyjaciółki. W planach mamy posiadówkę a potem zabawę w klubie. Przed wyjściem do klubu wiadomo, jakieś gry, zabawy- typowe dla wieczora panieńskiego. No i tu pojawia się problem... wszystkie wydają mi się oklepane albo nudne.

Może macie jakieś pomysły? :)

#wesele #kiciochpyta #rozowepaski #pomocy
  • 48
@brika: w Taboo gramy bez okazji, to ma być coś innego. coś bardziej w tym stylu:

(to z randomowej strony z pomysłami na panieński)
Karteczki z wspominkami
Rozdaj wszystkim dziewczynom karteczki i długopisy. Niech spiszą one najbardziej zabawne, pijackie, słodkie czy żenujące momenty, które pamiętają z życia Panny Młodej. Kiedy wszystkie karteczki będą gotowe, przypnij je na ścianie lub rozłóż na stole i czytaj jedną po drugiej. Podczas czytania Panna Młoda
@Ulubiona: @emilkos8: Dzięki za zawołanie ale facetowi raczej trudno podrzucic zabawy dla dziewczyn niezwiazane z piciem ;). Możecie przygotować lekko alkoholowy poncz żebyście nie padły zbyt szybko, ale zrobić jakaś lżejszą cytrynówkę i zagrać w jakieś gry alkoholowo-hazardowe. alkoholowa ruletka, pijackie bingo, kupic żetony albo pozyczyc i zrobic sobie pokera. Ogólnie chodzi o cos czego nie robicie na codzien co dorzuci wam troche % do krwi dla rozluznienia przed wyjsciem.
@emilkos8 fajna też jest sangria to picia. Z takich "gier" to fajna sprawa jest kiedy przykładowo starsza robi wywiad z Panem młodym, tak żeby nie wiedziała młoda i kręci wideo. Zadaje młodemu pytania odnośnie wybranki i jeśli dobrze odpowie to dalej, jak nie to z nim pije. Na zmianę ona prosi go żeby on zadał pytanie młodej a wy oglądając zastopujecie i jak dobrze odpowie to super a jak nie to pije.
@emilkos8: mam podobny problem z organizacją ale jeszcze trochę czasu na to, klub odrzuciłyśmy już na wstępie ale myślałyśmy o czymś w stylu gry miejskiej, z zadaniami w różnych barach, trochę zabawy będzie z organizacją i wymyślaniem zadań ale myślę że będzie fajniejsza zabawa
@emilkos8: na najbardziej "typowym" wieczorze panieńskim, na którym byłam grałyśmy w 1. przepowiednie czyli zrobiłyśmy tyle pprzepowiedni miłosnych pisanych wierszykami (śmiesznych) co lasek i umieściłyśmy je w balonach - potem przekuwanie itp itd 2.czytałyśmy jakieś wyznania i kto to zrobił to pije 3. zrobiłyśmy pannie młodej quiz o narzeczonym (pytania zadałyśmy mu wcześniej i miałyśmy odpowiedzi) i za złe odpowiedzi miała kary a za dobre drinki ;) 3. rzeźbiłyśmy "swoje wymarzone
@emilkos8: a jakes escaperoomy?choć to zalezy,ile Was bedzie w sumie - ale to bardzo fajna forma spędzania czasu. I razem z kluczem do pokoju można schować prezent dla panny młodej :)

@jabussko: jak wyżej, plus może jakaś strzelnica, gokarty i inne tego typu atrakcje? Skoro nie chcecie do klubu, to takie miejsca mogą być bardzo ciekawa forma panieńskiego ;)
@agaja: escaperoomy w moim mieście juz mamy obyczajone, chyba ze zrobią jakiś nowy to pomyśle. Gokarty to nie jej klimat a strzelnica chyba nie bedzie atrakcja bo jej ojciec ma wiatrówkę i co jakiś czas z bratem sobie strzelają. Ale dzięki za pomysły ;)
@agaja: wieś sie liczy? Myślałam o czymś takim tylko albo u siebie w domu albo u niej. Jak ona bedzie biegała po mieście i klubach to cześć dziewczyn przygotuje albo jak u mnie to poprzedniego dnia. Ogólnie myślałam tez nad jakaś wycieczką tylko myśle ze nie wszystkie dziewczyny zgodzą sie zrzucać w większej kwocie wiec musiałabym dobrze poszukać a i tak lepiej kupić jej jakieś fajne upominki niż wydawać wiecej na
@emilkos8 Gry przy posiadowie? A zrzucacie sie na jakis prezent dla panny młodej? Moze jej kupcie jakis pakiet fryzura+makijaz w dniu panieńskiego? Fajnym pomysłem jest też sesja zdjęciowa, seksi foty żeby potem dać już mężowi :p
@emilkos8: swego czasu były jeszcze modne jednodniowe kursy tańca na rurze dla wszystkich uczestniczek panieńskiego.
wspominałaś w innym poście, że myślałaś nad wycieczką - pogadaj z dziewczynami ile wyłożą kasy, imho wixa w innym mieście/kraju lepsza niż prezenty i standardowy klub w mieście zamieszkania.