Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Yolocaust: No, ale miałeś rację z komisariatem, bo areszt śledczy, to zupełnie inne miejsce. Stonoga chyba przebywa(ł) w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych (PDOZ), które z reguły zlokalizowane są właśnie przy jednostkach Policji (komisariat, komenda), a nie przy jednostkach więziennych (areszt, zakład karny)
@ArnE-: ano zatrzymali p. Stonogę, po czym z tego co wiem do mediów poszła informacja od jego adwokata, że głównego zainteresowanego pobito w areszcie, koniec jest taki że Stonoga sam się wywalił w celi (jest film na głównej)
@fatalne_przejezyczenie: @Dzej_Kej: Dzięki za zainteresowanie. Ja właśnie też skąd kojarzę, byłoby wspaniale ją odnaleźć. Mam takie wspomnienie, że miałem jakieś komiksy/książki z ludźmi pierwotnymi, chyba najstarsze ilustracje jakie zachowałem w pamięci. Był tam też taki komiks o bardzo pstrokatych barwach (róż, źółć) gdzie zrobili zasadzkę na mamuta. Gdy wpadł do dołu to walili w niego kamieniami i chyba jakąś balistą. Nie wiem czy rodzina nie dostała tego od sąsiadów co