Wpis z mikrobloga

#zwiazkiaromatyczne #korposwiat wiele osób dopytuje się co dalej. A więc relacja z dzisiejszego dnia. Odprawiła się jakaś gruba akcja. Przyjechałem godzinę temu do roboty i widziałem, że naszą frywolna dziewczynę przywiózł do roboty mąż. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek tak było bo ma własny samochód. Jestem pewien, że ma grubszy makijaż niż zwykle , więc może dostała liścia w domu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie zdjęła obrączki więc chyba wybaczył jej, albo coś. Jej kochanek wziął tydzień ZLA ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ona siedzi osowiała, do nikogo się nie odzywa, patrzy tępym wzrokiem w monitor. Chyba plakala, bo jakaś koleżanka z nią teraz do kibla poszła.

Z plusów to to, że jednak się nie wydało, że to ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z minusów to nie wiem co z Piotrem czy też dostała w pape, ale tak, że tydzień musi się kurować czy co. ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie wydajność nie ruszyła. Jedno na zwolnieniu drugie siedzi jak zombie w robocie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ech.

Karty nie wkładałem, może jutro jak z ciekawości nie będę już mógł wytrzymać.

Trochę #feels y
  • 62
@mistrz_tekkena: wykop chciał krwi, no to mają. Wiadomo że generalnie zdrada to nic dobrego, ale przecież nie wiemy, jak wyglądał związek tej teraz zapłakanej kobiety. Może mąż ją źle traktował, może związek i tak był wypalony, nie wiemy tego. JA jej nie na ślepo potępiam, ale cóż, stało się.