Wpis z mikrobloga

#zwiazkiaromatyczne #korposwiat wiele osób dopytuje się co dalej. A więc relacja z dzisiejszego dnia. Odprawiła się jakaś gruba akcja. Przyjechałem godzinę temu do roboty i widziałem, że naszą frywolna dziewczynę przywiózł do roboty mąż. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek tak było bo ma własny samochód. Jestem pewien, że ma grubszy makijaż niż zwykle , więc może dostała liścia w domu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie zdjęła obrączki więc chyba wybaczył jej, albo coś. Jej kochanek wziął tydzień ZLA ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ona siedzi osowiała, do nikogo się nie odzywa, patrzy tępym wzrokiem w monitor. Chyba plakala, bo jakaś koleżanka z nią teraz do kibla poszła.

Z plusów to to, że jednak się nie wydało, że to ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z minusów to nie wiem co z Piotrem czy też dostała w pape, ale tak, że tydzień musi się kurować czy co. ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie wydajność nie ruszyła. Jedno na zwolnieniu drugie siedzi jak zombie w robocie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ech.

Karty nie wkładałem, może jutro jak z ciekawości nie będę już mógł wytrzymać.

Trochę #feels y
  • 62
@mistrz_tekkena: Nie lubię wątków obyczajowych, ale ten jest tak fajny, że aż się wypowiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może i mireczku nie dostaniesz nagrody szefa roku i odrobinę ryzykujesz, ale mimo wszystko należy Ci się dobra flaszka, za dobrą postawę obywatelską. W społeczeństwie powinno się piętnować takie zachowania z całą stanowczością i bez litości.

Niech Ci nie będzie głupio. Postępujesz dokładnie tak, jak każdy normalny człowiek -